سند گام دوم انقلاب از امروز در آموزش و پرورش یزد کلید می‌خورد

سند گام دوم انقلاب از امروز در آموزش و پرورش یزد کلید می‌خورد

به گزارش سراج24، محسن موحدی‌فر، صبح یکشنبه در مراسم گلبانگ انقلاب که به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت نمادین و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدرسه دخترانه طوبی ناحیه ۲ یزد برگزار شد، اظهار داشت: تلاش ما این است که تمام فعالیت‌های آموزش و پرورش استان یزد را با دو سند بالادستی تحول بنیادین آموزش و پرورش و گام دوم انقلاب به پیش ببریم.

وی عنوان کرد: در این راستا، برش آموزش و پرورشی استان یزد از سند گام دوم انقلاب تهیه شد و امروز در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، اجرای این سند در یزد کلید می‌خورد.

موحدی‌فر اظهار امیدواری کرد: مجموعه آموزش و پرورش استان یزد بتواند با اجرای این سند با افتخار اعلام کند که در سیستم آموزشی، مدیون خون شهدا نشده ایم.

تلاش دشمنان برای کوچک معرفی کردن دستاوردهای انقلاب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: معاندان و دشمنان نظام اسلامی قصد دارند با ترفندهای تبلیغاتی و موج رسانه‌ای که در اختیار دارند، دستاورهای انقلاب را کوچک معرفی کنند که در برابر آنها وظیفه سنگینی بر عهده ماست و باید با تبیین آنچه که در رژیم طاغوت بر مردم گذشت و تبیین اصلی‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی که همان عزت، عظمت و استقلال ایران است، رسالت خود را ایفا کنیم.

احمد ترحمی بیان کرد: اگر حتی به زعم دشمنان، نظام اسلامی هیچ دستاوردی نداشت، همین عزت و عظمت و استقلال ایران با همه دستاوردهای دوران گذشته برابری می‌کند.

وی عنوان کرد: اکنون با موجی از ابهامات و شبهات در فضای مجازی و در مواجهه با مردم به ویژه جوانان و نوجوانان مواجه هستیم که وظیفه مسئولان، اصحاب رسانه و اصحاب خطابه و وعظ است که با زبان علمی و بیان روشنگرانه و ایفای وظایف انقلابی خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی را تشریح و تبیین کنیم.

ترحمی ادامه داد: اعتلای نظام جمهوری اسلامی جدا از هرگونه گرایش سیاسی و خط و خطوط حزبی برای همه ما حائز اهمیت است و همه ما زیر پرچم جمهوری اسلامی و به نام مقدس نظام اسلامی سوگند یاد کردیم که خدمتگزار مردم و خدمتگزار آحاد جامعه باشیم.

وی تاکید کرد: امیدواریم کشوری که به نام شهدا با مرام شهدا اداره می‌شود، همواره پای‌بند ارزشهای انقلابی باقی بماند و همه ما سنگربان و سنگردار امینی برای خون مقدس شهدا باشیم.

اخبار مرتبط

کارگاه آموزشی نویسندگی خلاق

دستگاه قضا در حوزه تحقق منویات رهبری پیشگام است

فرزندآوری راه نجات کشور

0 نظر

ارسال نظر

capcha