رزمایش الی بیت‌المقدس در استان بوشهر برگزار می‌شود

رزمایش الی بیت‌المقدس در استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، سردار علی رزمجو ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در استان بوشهر دسته‌های رزمی پایگاه‌های مقاومت بسیج استان مشارکت خواهند داشت.

وی زمان برگزاری این رزمایش را ۱۲ تا ۲۲ بهمن عنوان کرد و ادامه داد: رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: در این رزمایش، قدرت بسیجیان با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته با مشارکت دسته‌های رزمی در امنیت محلات، شهرها و روستاها به نمایش گذاشته می‌شود.

وی از پوشش امنیتی استان بوشهر از جمله شهر، روستا و محلات در این رزمایش خبر داد و افزود: در جریان رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان تمرین حفاظت فیزیکی در ادارات، نهادها و کارخانجات اجرا می‌شود.

سردار رزمجو خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان می‌توان به برقراری گشت‌های پیاده و سواره تحت عنوان گشت رضویون در محلات اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در این رزمایش که هر شب تورهای ایست و بازرسی برقرار است گفت: این تورها در شب ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ایستگاه‌های صلواتی با رعایت پروتکل بهداشتی برای پخش شیرینی تبدیل می‌شود.

اخبار مرتبط

حوزه علمیه خواهران بوشهر مرکز بستری موقت کرونایی‌ها شد

بیش از ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان بوشهر می‌شود

رزمایش سراسری «عاشقان ثارالله» توسط سازمان بسیج مستضعفین برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha