رزمایش الی بیت‌المقدس در استان بوشهر برگزار می‌شود

رزمایش الی بیت‌المقدس در استان بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، سردار علی رزمجو ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس در استان بوشهر دسته‌های رزمی پایگاه‌های مقاومت بسیج استان مشارکت خواهند داشت.

وی زمان برگزاری این رزمایش را ۱۲ تا ۲۲ بهمن عنوان کرد و ادامه داد: رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: در این رزمایش، قدرت بسیجیان با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته با مشارکت دسته‌های رزمی در امنیت محلات، شهرها و روستاها به نمایش گذاشته می‌شود.

وی از پوشش امنیتی استان بوشهر از جمله شهر، روستا و محلات در این رزمایش خبر داد و افزود: در جریان رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان تمرین حفاظت فیزیکی در ادارات، نهادها و کارخانجات اجرا می‌شود.

سردار رزمجو خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه رزمایش الی بیت‌المقدس بسیجیان می‌توان به برقراری گشت‌های پیاده و سواره تحت عنوان گشت رضویون در محلات اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در این رزمایش که هر شب تورهای ایست و بازرسی برقرار است گفت: این تورها در شب ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ایستگاه‌های صلواتی با رعایت پروتکل بهداشتی برای پخش شیرینی تبدیل می‌شود.

اخبار مرتبط

کارنامه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نورانی و درخشان است

برگزاری چهاردهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی البرز

سند جامع مساجد استان بوشهر تدوین شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha