اسناد جنگی گردان‌های جهاد کشاورزی جمع‌آوری و تدوین شود

اسناد جنگی گردان‌های جهاد کشاورزی جمع‌آوری و تدوین شود

به گزارش سراج24، سید حمزه رضوی عصر چهارشنبه در نشستی با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سمنان و جمعی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی این استان در محل این سازمان ضمن بیان اینکه اسناد جنگی گردان‌های جهاد می‌بایست جمع‌آوری و تدوین شود، ابراز داشت: بی‌شک نسل امروز دلاوری و ایثارگری دوران جنگ را درک نکرده است و این مستندسازی می‌تواند جوانان و نوجوانان فردا را نسبت به آنچه درگذشته رخ‌داده آگاه کند.

وی بابیان اینکه تاکنون برای جمع‌آوری اسناد مجموعه‌های جهاد کشاورزی در سراسر کشور اقدامات مطلوبی انجام‌شده است، افزود: می‌بایست مجموعه‌هایی که می‌توانند سازمان جهاد کشاورزی سمنان را در جمع‌آوری و تدوین اسناد دوران هشت سال دفاع مقدس یاری دهند.

مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی بابیان اینکه در حوزه تحقیقات مهندسی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است، ابراز داشت: می‌بایست نتیجه این اقدامات برای عموم مردم تشریح شود تا با بهره‌گیری از علوم جدید و تکنولوژی نوین بتوان شاهد رونق و شکوفایی کشور بود.

رضوی بابیان اینکه مأموریت اصلی جهاد سازندگی محرومیت‌زدایی و کمک به محرومان جامعه بوده است، تصریح کرد: هنوز ثمرات و برکات و نقش نیروهای جهادی درنبرد با دشمن و زدودن فقر در جامعه بین مردم حس می‌شود که می‌بایست در این دهه باشکوه دهه فجر از آن یاد شود.

وی بابیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی با حضور پررنگ آحاد مردم به دست آمد و با کمک سپاه، ارتش و جهاد تا به امروز حفظ‌شده است، افزود: در هشت سال دفاع مقدس نیز برای حفظ انقلاب همه یکپارچه از جان‌مایه گذاشتند و امروز باید این دستاوردها مطرح شود.

اخبار مرتبط

کارگردان‌های معتبر برای حضرت زهرا(س) فیلم بسازند

پدیده‌های احتمالی سینمای ایران/ظهور سینماگران جوان در فضای جشنواره

کدام فیلم‌سازان در تدارک ساخت فیلم دفاع مقدس هستند؟

0 نظر

ارسال نظر

capcha