نشست کتابخوان و محفل ادبی شعر خوانی «امام رضا (ع)» برگزار می شود

نشست کتابخوان و محفل ادبی شعر خوانی «امام رضا (ع)» برگزار می شود

به گزارش سراج24، نشست کتاب خوان و محفل ادبی شعرخوانی مجازی حضرت امام رضا (ع) کتابداران و خادمیاران آستان قدس رضوی برگزار می‌شود.

این نشست فردا (پنجشنبه) به همت کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر، با همکاری کانون کتاب و کتابخانه آستان قدس رضوی با حضور کتابدارانی از هشت استان کشور در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

در این نشست‌های جداگانه که با هماهنگی کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و با نقش آفرینی کتابداران و خادمیارانی از هشت استان کشور برگزار می‌شود، هشت عنوان کتاب با موضوع انقلاب اسلامی و دفاع مقدس معرفی و با علاقمندان به کتاب و کتابخوانی به اشتراک درخواهد آمد.

همچنین در نشست دیگری که به میزبانی کتابخانه عمومی آستان قدس رضوی برگزار خواهد شد، جمعی از کتابداران با خوانش اشعاری در مدح و ثنای حضرت ثامن الحجج آن را به پیشگاه نورانی و ملکوتی آن حضرت تقدیم خواهند کرد.

نشست کتاب خوان کتابداران و خادمیاران آستان قدس رضوی و محفل ادبی شعر امام رضا (ع) فردا ساعت ۱۶ و ۱۸ به صورت زنده از طریق پلتفورم اسکای روم اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به نشانی skyroom.online/ch/gilanpl/gilanpl به نمایش گذاشته خواهد شد.

اخبار مرتبط

نشست «کتابخوان تخصصی انقلاب اسلامی» برگزار می شود

محفل شعرخوانی و نشست کتابخوان بانوی بی‌نشان برگزار شد

نشست مجازی کتابخوان با معرفی ۴ اثر

0 نظر

ارسال نظر

capcha