انتصاب به خاندان شهدا بالاترین عزت برای هر فردی است

انتصاب به خاندان شهدا بالاترین عزت برای هر فردی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام شکری عصر سه شنبه در همایش «اسوه‌های ایثار» مادران و همسران شهدا را زنانی استوار، صبور و جوانمردانه و ادامه دهنده مسیر شهدا دانست و افزود: انتصاب به خاندان شهدا بالاترین عزتی است که خداوند به ایشان عطا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین شکری افزود: شما در فراق عزیزانتان سخت‌ترین سختی‌ها را تحمل کردید، خداوند و ملائکه بر شما درود می‌فرستند.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و ایثارگران با بیان اینکه شهدا بخاطر ناموس خود، هموطنان و امت اسلام جان برکف، در برابر دشمنان ایستادند، افزود: جانبازان نیز این رسالت را دنبال کردند و با بدن‌های مجروح هنوز هزینه جنگ را می‌دهند.

وی ادامه داد: وقتی پای اسلام، انقلاب، میهن اسلامی و دفاع از ناموس مطرح بود، انسان‌های غیرتمند و با ایمان وارد عرصه نبرد حق علیه باطل شدند و در این راه از جان و اعضا و جوارح خویش گذشتند.

وی با بیان اینکه امروز نظام اسلامی با قدرت و قوت مسیر تعالی و پیشرفت را طی می‌کند، تصریح کرد: مادران و همسران شهدا در این قدرت و آینده بالنده نظام اسلامی شریک هستند و نامشان تا ابد بر صفحات زرین تاریخ پر افتخار این سرزمین جاودان خواهد ماند.

اخبار مرتبط

بنیاد شهید فارس به موضوع «مصادره خانه مادر شهید» ورود کرد

امور تربیتی یکی از رویش های انقلاب اسلامی است

چهار راهبرد در تبلیغ برای برخورد با جریان وهابیت معاصر

0 نظر

ارسال نظر

capcha