شادپیمایی «کاروان انقلاب» در همدان

شادپیمایی «کاروان انقلاب» در همدان

به گزارش سراج24، بهناز ضرابی‌زاده در خصوص برنامه‌های دهه فجر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان اظهار کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور و وجود بیماری کرونا، کانون نیز فعالیت‌های خود را در بستر فضای مجازی برگزار کرده و با وجود مجازی بودن این نکته را مد نظر دارد که باید برنامه‌ها خلاقانه‌تر و جذاب‌تر برای مخاطبان کودک و نوجوان باشد.

وی با بیان اینکه تمام مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری سعی در بهتر برگزار شدن برنامه‌ها دارند و چندین جلسه برای ارائه برنامه‌ها برگزار شده است گفت: برنامه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از روز ۱۲ بهمن شروع شده و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد.

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان با اشاره به اینکه برای هر روز یک طرح و ایده طراحی شده که کار را نسبت به سال‌های گذشته بسیار متفاوت کرده است بر داشتن شادی‌آفرینی و نشاط اجتماعی در برنامه‌ها تأکید کرد و افزود: شادپیمایی کاروان شادی انقلاب به مدت ۱۰ روز با حضور در مناطق مختلفی از شهر همدان انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این شادپیمایی به همراه عروسک‌های غول پیکر و رژه خودروهای کتابخانه‌های سیار در شهرستان همدان به همراه رو نمایی از دو عروسک غول پیکر جدید اجرا خواهد شد در ادامه از برگزاری مسابقه کتابخوانی «محله حاجی» خبر داد و تصریح کرد: این کتاب رمان نوجوان بوده و در مورد حال و هوای انقلاب نوشته شده و تمام حوادث و اتفاقات آن در شهر همدان رخ داده است.

ضرابی‌زاده با اشاره به اینکه در ایام دهه فجر از مکان جدید  مرکز شماره 5 همدان رونمایی خواهد شد و همچنین سی‌امین کتابخانه کانون در شهر قهاوند افتتاح خواهد شد تصریح کرد: برگزاری برنامه رونمایی از کارت عضویت اولین شهید کانون حسن قاسمی و برگزاری مراسم بزرگداشت نوجوان شهید امیر امیرگان در شهر کبودراهنگ از دیگر برنامه‌های کانون در ایا‌م‌الله دهه فجر است.

وی با اشاره به افتتاح کارگاه و موزه  سفال در دهه فجر افزود:‌ چهارمین پیک شادی در سالن سینما کانون به صورت پخش زنده این برنامه از طریق فضای اینستاگرامی کانون و اجرای سرود و نمایش را با فصای کرونایی را برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان استان همدان خاطرنشان کرد: اختتامیه مهرواره یک کتاب، یک عروسک به شکل  دورسپاس، افتتاح عابر بانک کودک، نوجوان،تجلیل از مقام جانبازان توسط کاروان دوچرخه سواران کانونی رونمایی از هشتمین و نهمین عروسک های غول پیکر کانونی، رژه خودروهای کتابخانه های سیار استان  و دهها برنامه جذاب دیگر از مهمترین فعالیت های کانون در دهه فجر است.

اخبار مرتبط

امام علی (ع) محور وحدت جامعه اسلامی است

ترویج احکام شریعت وظیفه ذاتی طلاب است

ترس از مرگ، دشمن را به ذلت کشانده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha