برگزاری اردوی راهیان نور مجازی دانش‌آموزی در کردستان

برگزاری اردوی راهیان نور مجازی دانش‌آموزی در کردستان

به گزارش سراج24، حجت‌الله نریمانی بعدازظهرامروز در نشست ستاد پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی استان که در سالن اجتماعات اداره کل برگزارشد؛ گفت: باتوجه به اینکه در سال تحصیلی جاری نگرانی از شیوع بیماری کرونا وجود دارد؛ عدم قطعیت و ناپایداری شرایط ایجاب می‌کند تا برنامه‌ریزی‌ها در عرصه‌های مختلف از انعطاف برخوردار باشد تا امکان ارائه خدمات موثر و فراگیر درهر زمانی فراهم شود.

وی ادامه داد: این حرکت عظیم فرهنگی راهیان نور دانش‌آموزی در راستای توسعه، تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که به همت و تلاش همه جانبه آموزش و پرورش و بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

نریمانی افزود: راهیان نور دانش‌آموزی باهدف آشنایی بیش از پیش دانش‌آموزان با فرهنگ، معارف و ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، امسال باتوجه به شرایط و وضعیت شیوع ویروس کرونا، در بستر فضای مجازی شاد برگزار خواهد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی استان بر شرکت حداکثری دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم در اردوی راهیان نور مجازی به ویژه با همراهی مدیران، معاونین و مربیان پرورشی و اولیای دانش‌آموزان در این حرکت فرهنگی تاکید کرد.

وی از تولید محتوای الکترونیکی و بارگذاری محتواهای تولید شده در خصوص راهیان نور با محوریت آشنایی دانش‌آموزان با آثار و ارزش های دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کانال های شبکه شاد استانی خبر داد و گفت: مراسم نمادین استانی اردوی راهیان نور مجازی در روز 15 بهمن ماه برگزار خواهد شد و زمان شروع اردوی راهیان نور در بستر فضای مجازی تا 31 فرودین ماه 1400 خواهد بود.

اخبار مرتبط

توزیع ۲۵۲ تن مرغ در کردستان

معلمین نمونه کردستان تجلیل شدند

انهدام گروهک تروریستی کومله ‌در کردستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha