انقلاب اسلامی ایران در جهان مؤثر و دارای جایگاه است

انقلاب اسلامی ایران در جهان مؤثر و دارای جایگاه است

به گزارش سراج24، آیت الله لطف الله دژکام بعد از ظهر یکشنبه در ستاد بزرگداشت دهه فجر بیان کرد: دشمنان انقلاب در تلاش هستند تا این تفکر را به جوانان نسل چهارم انقلاب القا کنند که طی چهار دهه از انقلاب هیچ اقدامی صورت نگرفته است این در حالیست که اقدامات تأثیرگذاری در عرصه ملی و جهانی توسط انقلاب انجام شده است.

وی اضافه کرد: انتقاد در نظام جمهوری اسلامی ایران موضوعی پذیرفته شده و معقول است اما این نکته باید مورد ملاک افراد واقع شود که نباید انتقادات به گونه‌ای باشد که نظام جمهوری اسلامی متضرر گردد.

امام جمعه شیراز یادآور شد: تغییرات و تفکر انقلابی موجب شده تا بسیاری از کشورهای جهان از تأثیرات انقلاب اسلامی ایران بهره برداری کنند لازم به یادآوری است که شاهد تغییرات بزرگی در آمریکا پس از پیروزی انقلاب هستیم.

وی اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی باید به گونه‌ای فعالیت کنند که شبهات موجود برای جوانان از بین رفته و اقدامات آنان در سطح جامعه ملموس باشد.

آیت الله دژکام تصریح کرد: پیوسته فرهنگی باید در تمامی فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد اما ذکر این نکته قابل اهمیت است که کیفیت فعالیت‌های فرهنگی باید از کمیت آنان فزونی داشته باشد و اگر قرار بر اجرای برنامه‌های فرهنگی استان برنامه‌ها به گونه‌ای باشد که کیفیت آنان قابل توجه باشد.

اخبار مرتبط

استقرار انقلاب اسلامی ایران مدیون مجالس عزاداری امام حسین(ع) است

لزوم ترویج پیام های انقلاب در جامعه

فعالیت‌های ماندگار انقلاب اسلامی باید به نسل‌های بعد منتقل شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha