آیت‌الله علم‌الهدی:

تولید واکسن کرونا در ایران، غرور دینی در جهان ایجاد کرد

 تولید واکسن کرونا در ایران، غرور دینی در جهان ایجاد کرد

به گزارش سراج24 و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در دیدار با  محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به تلاش‌های این مجموعه در مقابله با ویروس کرنا، اظهار کرد: از اول قضیه توجه حضرت رضا (ع) به شما بوده تا این کار به نتیجه برسد.

وی ادامه داد: به مجاهدات جنابعالی و دوستانتان افتخار می‌کنیم و امیدواریم وجود مقدس امام زمان (عج) عنایت داشته باشند، با عنایت خود حضرت، توفیقات بیشتری داشته باشید.

آیت‌الله علم‌الهدی به تزریق اولین دُز واکسن کرونا به دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) اشاره کرد و گفت: عملی که دختر شما انجام داد، ثابت کرد تمام خانواده‌های وابسته به این نظام در عرصه جهاد حضور دارند و این عمل در جامعه بسیار اثرگذار است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه تولید این واکسن در کشوری مسلمان، سبب ایجاد غرور دینی شده است، یادآور شد: اینکه دختران در این عرصه وارد شد و واکسن را دریافت کرد در دنیا انجام نگرفت، آنان نفرات خودشان را برای تزریق واکسن نیاوردند، اما شما این کار را انجام دادید؛ موضوع مهم این است که شما ابزار عنایت امام رضا (ع) شدید.

اخبار مرتبط

تعطیلی سفر اربعین، فعالیت موکب‌ها را متوقف نکرده است

جشنواره آزادگان دانش آموز در کرمان برگزار می‌شود

اجرای طرح شهید سلیمانی به کنترل کرونا در کرمانشاه کمک کرده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha