شهید على ترک:

خدا را در تمام لحظات زندگی حاضر و ناظر بدانید

خدا را در تمام لحظات زندگی حاضر و ناظر بدانید

به گزارش سراج24، شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید على ترک:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و درود به همه شهیدان اسلام و سلام و درود بر رهبرمان امام خمینی.

عزیزان اکنون هر لحظه ایران عاشورا و همه ایران کربلاست و ما باید فرزند حسین، امام خمینی یعنی حسین زمان خود را یاری کنیم و به ندای او لبیک بگوییم.

پروردگارا! این جان ناقابل ما رزمندگان اسلام را پذیرا باش؛ خداوندا ما را در خطر سرخ حسین(ع) حفظ بگردان. پدرم تو را سلام می‌رسانم و تو را بحق می سپارم مرا ببخش اگر نتوانسته‌ام دین خود را ادا کنم و حلالم کن.

مادرم ای عزیزترین و مهربان‌ترین فرد زندگی‌ام نمی‌دانم چگونه قدر خوبی‌های تو را بیان کنم، مرا ببخش اگر نتوانستم پسر خوبی آنچنان که شایسته توست برای تو باشم، از شما تقاضای بخشش دارم.

برادرانم ادامه‌دهنده راه سرخ شهدا باشید و در این راه مشکلات را به جان بخرید زیرا که اجرکم عندالله و در زندگی هرگز صبر را از خاطرتان دور نکنید زیرا الله مع‌الصابرین. در تمام لحظات زندگی خدا را حاضر و ناظر بدانید و مطمئن باشید که اسلام پیروز است و شما سرافراز و پایدار در سنگرهای انقلاب.

خواهرانم در همه حال عفت و پاکدامنی را رعایت کرده و حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار دهید.

اخبار مرتبط

بزرگداشت شهید محمد تقی سالخورده

روایت شهید صیاد شیرازی از پیش‌زمینه‌های گرایش ارتش به انقلاب

شهید صدر عقلانیت جمهوری اسلامی را تئوریزه کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha