دشمنان انقلاب اسلامی در پیاده‌سازی اهداف خود درمانده‌اند

دشمنان انقلاب اسلامی در پیاده‌سازی اهداف خود درمانده‌اند

به گزارش سراج24، عزیزالله شهبازی عصر سه‌شنبه در جلسه ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر که در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، گرامیداشت یاد و خاطره شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و همچنین شهید دهقان آزاد و تمامی شهدای استان سرفراز البرز اظهار کرد: شهید فهمیده نیز از شهدای شاخص کشور است که به فرموده امام راحل در سنین نوجوانی الگو شد.

وی بیان کرد: مراسم و جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی مردمی برگزار شده است، چراکه این انقلاب برخاسته از بطن جامعه است.

استاندار البرز تصریح کرد: به خاطر داریم که در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی سران استکبار بر این مدعا بودند که نظام جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد خود را نمی‌بیند اما اکنون ما در حال برنامه‌ریزی برای جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم و وضعیت آنها نیز برای تمام جهان مشخص است.

وی خاطرنشان کرد: اکنون جان بولتن کجاست و ترامپ در چه سرنوشتی قرار دارد و بحث استیضاح او مطرح است.

شهبازی گفت: چهل و دو سال است که در انواع و اقسام تحریم‌ها و فشارها قرار داریم ولی تحت رهبری داهیانه مقام معظم رهبری تاکنون از گردنه‌های سخت سربلند خارج شده‌ایم.

آمار جان‌باختگان کرونا به حداقل رسیده است

وی اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که آمار جان‌باختگان کرونا به حداقل رسیده و شمار بستری‌های ناشی از این بیماری کاهش جدی یافته است.

استاندار البرز بیان کرد: در خصوص تهیه واکسن نیز دو پروژه بزرگ در حوزه البرز پیگیری می‌شود و تأمین واکسن از کشورهای مورد تأیید هم تأمین ارز شده و در دستور کار دولت است.

وی تصریح کرد: آذین‌بندی در اماکن مختلف استان و اطلاع‌رسانی از طریق پیامک و بسترهای مجازی در خصوص کارآمدی نظام و افتتاح پروژه‌ها و… برنامه‌ریزی شده است.

شهبازی با بیان اینکه برای برگزاری تجمعات و راهپیمایی در انتظار نظر وزارت بهداشت خواهیم بود، متذکر شد: آمادگی لازم را داریم که ارزش‌های دوران انقلاب و دفاع مقدس را برای نسل‌های جدید تبیین و تشریح کنیم.

اخبار مرتبط

هنر پس از انقلاب اسلامی در جامعه تجلی یافت

آغاز فعالیت های هفته هنر انقلاب اسلامی در سیستان وبلوچستان

دشمن به‌دنبال استحاله انقلاب اسلامی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha