پخش مستند «تهران میدان شهداء» ویژه چهلمین روز شهادت شهید فخری‌زاده

پخش مستند «تهران میدان شهداء» ویژه چهلمین روز شهادت شهید فخری‌زاده

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه «تهران میدان شهدا » روایتی مستند از زندگینامه شهدا با رویکرد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و تقویت روحیه مقاومت است. این برنامه در گفتگوی اختصاصی و صمیمی با فرزندان و همرزمان سرداران شهید، داستان زندگی خانواده معظم شهدا را مرور می‌کند و ضمن تجلیل از مقام رفیع شهدا، پای صحبت های صمیمانه خانواده های آنها می‌نشیند.

این برنامه به صورت ویژه به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته‌ای و دفاعی کشورمان، پنجشنبه ۱۸ دی از ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه و جمعه ۱۹ دی از ساعت ۱۶:۴۰ دقیقه روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

مستند رادیویی «تهران میدان شهداء» کاری از گروه تهران و رویدادهای شبکه رادیویی تهران است که ضمن تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران با همسر شهید، فرزندان، والدین شهدا گفتگو و یاد و خاطره شهدا را گرامی می‌دارد.

این برنامه با رویکرد سیاسی اجتماعی و در قالب مستند به تهیه کنندگی آرزو مددی مروری بر زندگینامه، رشادت‌ها و عملکرد شهدا دارد، مخاطبان در این ویژه برنامه بیشتر با روحیه و اخلاق معظم شهدا، نقش آفرینی ها، ایثارگری ها و از خودگذشتگی های شهدای معزز آشنا می‌شوند.

علاوه بر ویژه برنامه هایی که به مناسبت های مختلف تهیه و پخش می شود، برنامه تهران میدان شهدا به صورت مستمر جمعه ها ساعت ۱۶:۴۰ از رادیو تهران روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز یا موج ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز می‌رود.

اخبار مرتبط

تقدیر از برگزیدگان فراخوان تولید و نشر محتوا با موضوع شهیدان سلیمانی، المهندس و فخری‌زاده

خانواده شهید فخری‌زاده با رهبر انقلاب دیدار کردند

ناگفته‌ها از زندگی «فخر ایران» مستند شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha