ظرفیت جوانان انقلابی و جهادی استان بوشهر استفاده شود

ظرفیت جوانان انقلابی و جهادی استان بوشهر استفاده شود

به گزارش سراج24، عبدالکریم جمیری در دیدار با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگی و مذهبی فعالیت‌های خوبی دارد و آماده همکاری با این سازمان هستیم.

وی با اشاره به اینکه باید به حوزه فرهنگی نگاه جدی صورت گیرد خاطرنشان کرد: در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی کیفیت فعالیت‌ها از کمیت آنها خیلی مهم‌تر است و باید توجه ویژه‌ای به کیفیت شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی که کار زیبا و جامع ارائه شود نقش مهمی در تقویت نظام دینی خواهد داشت و می‌تواند مورد توجه و اقبال مردم نیز قرار بگیرد.

وی با اشاره به پیشینه و تاریخ درخشان استان بوشهر در حوزه‌های فرهنگی، تاریخی و مبارزاتی تصریح کرد: استان بوشهر حرف‌های زیادی در حوزه فرهنگی برای گفتن دارد و باید به این مسائل توجه شود.

جمیری با تقدیر از تلاش‌های امام جمعه بوشهر برای توسعه کمی و کیفی حوزه‌های علمیه تاکید کرد: علمای بوشهر در سطح کشور جایگاه و تأثیرگذاری بالایی دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی مظلوم واقع شده‌اند، افزود: باید از ظرفیت عظیم جوانان مؤمن، انقلابی و جهادی استان برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی استفاده کرد و با خلاقیت و نوآوری جایگاه استان در این حوزه را ارتقا بخشید.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی افزود: با وجودی که نهادهای فرهنگی زحمات زیادی کشیده‌اند، ولی در طول زمان به آن جایگاهی که باید دست نیافته‌اند.

اخبار مرتبط

واگذاری مدیریت ها به جوانان انقلابی از والاترین معروف ها است

اجتماع بزرگ عزاداران فاطمی در کرمانشاه برگزار می‌شود

آیت الله حسینی بوشهری: تبلیغ وقف، مصداق بارز امر به معروف است

0 نظر

ارسال نظر

capcha