مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان:

شهدا درس شجاعت، شهامت و شهادت‌طلبی به ما آموختند

شهدا درس شجاعت، شهامت و شهادت‌طلبی به ما آموختند

به گزارش سراج24، «عطا ناوکی» در سفر به بخش تخت، ضمن دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان «علی باستی‌تختی» و «مختار رجبی‌تختی» به اتفاق پدر شهید مدافع حرم «خلیل تختی‌نژاد» از گلزار این شهید گرانقدر بازدید کرد و گفت: آرامگاه شهیدان زیارتگاه و خلوتگاه انسان‌های با تقوایی است که ارزش فداکاری و جهاد در راه اسلام و قرآن را می‌دانند.

مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان با بیان اینکه امام شهیدان درس تسلیم نشدن را به فرزندان خویش آموخت، اضافه کرد: شهدا و ایثارگران با ایمان و اعتقاد قلبی خود وارد میدان عمل شدند، از باورهای دینی دفاع کردند و در آزمایش بزرگ و سخت پروردگار پیروز و سربلند شدند.

وی لازمه ایمان به خدا، خلوص نیت و عقیده پاک را  ایثار دانست و افزود: کلام وحی با تفسیر شواهدی روشن، ایثارگران را مورد ستایش قرار داده است و در فرمایشات حضرت علی (ع) نیز آمده که ایثار، خوی نیکوکاران و شیوه نیکان است.

ناوکی ضمن اشاره به اینکه شهدا با نثار تمام هستی خود، در محضر اقدس الهی معامله کردند، یادآور شد: شهیدان انقلاب، دفاع مقدس، مدافع حرم و سلامت، با اقتدا به آقا اباعبدالله‌الحسین (ع) درس شجاعت، شهامت و شهادت‌طلبی به ما آموختند.

اخبار مرتبط

مرحله چهارم رزمایش «همدلی و احسان» با توزیع ۲۴هزار بسته معیشتی در هرمزگان

بصیرت و شجاعت رهبری موجب عقب نشینی دشمن شده است

اهدای خون بیش از هر زمانی در هرمزگان حیاتی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha