امنیت و آرامش امروز را مدیون رشادت‌های شهدا و جانبازان هستیم

امنیت و آرامش امروز را مدیون رشادت‌های شهدا و جانبازان هستیم

به گزارش سراج24، آیت‌الله جواد حاجی‌زاده امام‌جمعه اهر صبح امروز همراه رسول خدابخش فرماندار، سرهنگ موسی صفی فرمانده سپاه ناحیه اهر و جمعی از مسئولین شهرستانی با خانواده‌های معظم شهیدان «احمد ملکی» و «حمزه نقی‌زاده» دیدار کرد.

امام‌جمعه شهرستان اهر در این دیدارها، خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را نور چشم همه مردم خواند و عنوان کرد: تداوم راه شهدا ضامن بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

آیت‌الله حاجی‌زاده تصریح کرد: شهدا با بذل جان و شهادت‌شان عزت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند و برای همین در تاریخ کهن این مرزوبوم تا ابد ماندگار هستند.

فرماندار شهرستان اهر نیز جامعه ایثارگری را مظهر فداکاری و ازخودگذشتگی دانست و گفت: حضور در جمع گرم و صمیمی خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران بسیار مسرت‌بخش است.

خدابخش افزود: دیدار و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای ملی است چراکه امنیت و آرامش خود را مدیون آن‌ها هستیم.

گفتنی است، شهید والامقام «احمد ملکی» متولد ۱۳۵۲ در هشتم مهرماه ۱۳۷۲ در منطقه سردشت و شهید «حمزه نقی‌زاده» متولد ۱۳۴۱ در ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ در منطقه عملیاتی کرخه به فیض شهادت نائل شده اند.

اخبار مرتبط

اجتماع بزرگ سلیمانی ها در گلزار شهدا کرمانشاه برگزار می‌شود

مرمت رایگان منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران

توسل به شهدا وحدت مذاهب را محکم‌تر می‌کند

0 نظر

ارسال نظر

capcha