۳۵ سال چشم انتظاری مادر شهید به سر رسید

۳۵ سال چشم انتظاری مادر شهید به سر رسید

به گزارش سراج24، شهید نوجوان محمد حسین بهادرانی زاده، در سال ۴۸ متولد شد و در سن ۱۶ سالگی در سال ۱۳۶۴ در عملیات غرور آفرین والفجر ۸ در منطقه‌ام الرصاص با اصابت تیری به پیشانی اش به شهادت رسید.

این شهید والا مقام به عنوان شهید گمنام در ۱۱ دی ۱۳۹۲ در میدان امام حسین (ع) دفن شد و بعد از گذشت ۷ سال، هویت او با آزمایش (DNA ) شناسایی شده است.

مادر شهید محمد حسین لطفی زاده اظهار کرد: در طول این ۳۵ سال چشم انتظاری تنها خدا رو شکر کردم، چه بسا غم دوری فرزند برای مادر دشوار است، اما هر لحظه شهید به یادم می‌آمد، می‌گفتم مادر انشاالله از من راضی باشید.

وی با بیان اینکه برای طول عمر و سلامتی رهبر فرزانه انقلاب دعا می‌کنم، بیان کرد: امیدوارم به حق حضرت مهدی (عج)، تمام جوانها را خدا به راه راست هدایت و عاقبت بخیر کند و روح فرزند شهیدم شاد باشد.

مادر شهید محمد حسین لطفی زاده با بیان اینکه هیچ وقت برای فرزند شهیدم گریه نکردم، تصریح کرد: فقط یک وقت‌هایی از دلتنگی و دوری التماس می‌کردم به خوابم بیاید، هیچ زمان به درگاه خدای متعال ناشکری نکردم.

وی افزود: اکنون راضی هستم به رضای خدا، انشاالله محمد حسین از من راضی باشد، فرقی نمی‌کند، کجا دفن باشد.

مادر شهید خاطر نشان کرد: چند روز پیش با پسرم محمد آقا بیرون رفتم، گویا وی از شناسایی فرزند شهیدم مطلع بود و از من پرسیدند، مادر اگر یک شهیدی در یک محلی به خاک سپرده باشند، بعد از مدتی بخواهند وی را از خاک بیرون بیاورند، نظر شما در این باره چیست، من گفتم این کار اشتباه است، بگذارید شهید در خاک آرمیده باشد، نباید شهید را جا به جا کنند.

وی در پایان متذکر شد: انشاالله خدای رحمان و شهیدان از من راضی باشند.

به گزارش سراج24 شهیدان علی و محمد حسین لطفی بهادری زاده در طول سال‌های دفاع مقدس حماسه‌ها آفریدند و به خواست خدای متعال گمنام بودند.

شهید علی لطفی بهادرانی‌زاده برادر شهید تازه شناسایی شده، در سال ۱۳۶۱ در عملیات رمضان به فیض شهادت نائل گشت ولی پیکر مطهرش پس از ۱۴ سال چشم انتظاری مادر به آغوشش بازگشت.

پیکر شهید علی لطفی در گلزار شهدای چهارصد دستگاه کرج، در قبری که مادر به یاد فرزندش آماده ساخته بود، پس از ۱۴ سال آرام گرفته است.

اخبار مرتبط

پیام تسلیت سرلشکر جعفری به مناسبت درگذشت مادر شهید «همت»

روایتی درباره نخستین شهید تفحص سوریه

هدیه برای 50 هزار مادر شهید در روز مادر

0 نظر

ارسال نظر

capcha