پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به «سردار آسمانی»

پیام مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس به «سردار آسمانی»

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس در آستانه برگزاری دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» (پاسداشت شهید حاج قاسم سلیمانی و سرداران شهید جبهه مقاومت) پیامی صادر کرد.

پیام نیلی به شرح زیر است:

«یالطیف

عرصه مجاهدت و جهاد فی‌سبیل‌الله، مرد میدانی می‌طلبد از جنس حماسه و غرور که در حیات و ممات خویش به‌عنوان اسوه‌ای حسنه، در کالبد زمان جاودانه شود و در همه اعصار الگوی رادمردان و آزادی‌خواهان باشد.

بی‌شک رفیق خوشبخت مولای مان و سردار شریف و آسمانی امت قهرمان و قهرمان‌پرورمان، حاج قاسم عزیز، یکی از این آزادی‌خواهان است که نام و یادش تا ابد همچون نگین عقیق سرخی بر خاتم سلیمانی ملک ایران‌زمین باقی خواهد ماند و همرزمان آن عزیز سعید، تا همیشه به ندای فلاح و رستگاری وی لبیک خواهند گفت.

و اینک به پاس نام و یاد این سردار شهید و دیگر سرداران جبهه مقاومت، جشنواره تئاتر «سردار آسمانی» به همت جمعی و مشارکت خودجوش سربازان حاج قاسم در سنگر فرهنگ و هنر برگزار می‌شود تا به‌وسیله هنر فاخر نمایش، خاطره و یاد این شهید عزیز در اذهان جاویدان بماند.

بدینوسیله از زحمات گرانقدر ستاد برگزاری جشنواره در تهران و کرمان صمیمانه قدردانی می‌نمایم و پاداش و اجر اخروی این تلاش‌ها را برای این عزیزان از خداوند متعال خواهانم.»

دومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» در سه بخش نمایش های صحنه ای، خیابانی، محیطی و نمایشنامه نویسی با مشارکت و حمایت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان برگزار می شود.

اخبار مرتبط

برپایی اختتامیه «سردار آسمانی» همزمان با افتتاح تئاترشهر کرمان

نقش جشنواره «سردار آسمانی» در ارتقای فرهنگ مقاومت

جزئیات برگزاری جشنواره تئاتر سردار آسمانی در کرمان

0 نظر

ارسال نظر

capcha