تل آویو حفاری‌ها در مسجدالاقصی را تشدید کرده است

تل آویو حفاری‌ها در مسجدالاقصی را تشدید کرده است

به گزارش سراج24، به نقل از شبکه المسیره، «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن به اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی به ویژه علیه مسجدالاقصی واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: حفاری‌های رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی بیش از پیش افزایش یافته است و تل آویو به صورت عامدانه به تخریب اماکن و مقدسات اسلامی اقدام می‌کند.

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن افزود: در این شرایط لازم است که مسلمانان با بهره برداری از تمامی ابزارهای موجود به مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی بپردازند. رژیم صهیونیستی تلاش دارد تا اذهان را از مسأله اول جهان اسلام منحرف سازد.

الحوثی در ادامه یادآور شد: درحال حاضر با اقداماتی که رژیم صهیونیستی انجام می‌دهد مسجدالاقصی با خطر جدی مواجه است و همه مسلمانان باید به وظیفه و مسئولیت خود در این خصوص عمل کنند.

گفتنی است، رژیم صهیونیستی با هدف یهودی سازی قدس اشغالی و تغییر ماهیت اسلامی مسجدالاقصی از مدتها پیش حفاری‌ها در این مسجد را تشدید کرده است. این درحالی است که جامعه جهانی نیز در قبال اقدامات صهیونیست‌ها علیه مقدسات اسلامی در فلسطین سکوت پیشه کرده است.

اخبار مرتبط

حماس: تل آویو بهای مورد نظر مقاومت را پرداخت خواهد کرد

آمریکا به تل آویو برای ارتکاب اقدامات تروریستی چراغ سبز می‌دهد

تظاهرات مجدد علیه نتانیاهو در تل آویو

0 نظر

ارسال نظر

capcha