قدردانی از ۱۰۰۰ پرستار البرزی توسط قرارگاه امیرالمؤمنین (ع)

قدردانی از ۱۰۰۰ پرستار البرزی توسط قرارگاه امیرالمؤمنین (ع)

به گزارش سراج24، محمدحسن خراسانی با اشاره به اینکه قرارگاه جهادی تبلیغی امیرالمؤمنین (ع) زیر نظر آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز است، اظهار کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا این قرارگاه فعالیت خود را در ۱۲ بیمارستان استان به منظور کمک به کادر درمان آغاز کرده است.

وی بیان کرد: به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) و گرامیداشت روز پرستار، از سوی امام جمعه کرج به منظور قدردانی از تلاش‌های دلسوزانه کادر درمان به پرستاران استان، توسط این قرارگاه یک هزار لوح تقدیر اهدا شد.

مسئول قرارگاه جهادی تبلیغی امیرالمؤمنین (ع) استان البرز با اشاره به اینکه این امر از روز پنجشنبه هفته قبل آغاز و شب گذشته به اتمام رسید، خاطرنشان کرد: به جز بیمارستان‌های استان از کارکنان و کادر درمان درمانگاه‌های محلی، مراکز بهداشت و اورژانس تقدیر و قدردانی شد.

وی ادامه داد: شب گذشته جشن تولد و ازدواج یکی از پرستاران بیمارستان امام علی (ع) کرج توسط گروه جهادی تبلیغی امیرالمؤمنین (ع) با حضور مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی، رئیس دانشکده پزشکی و مسئول کانون‌های مساجد و کادر پزشکی برگزار شد.

خراسانی تصریح کرد: همچنین در این شب مراسم شب یلدای پرستاران همراه با حافظ خوانی برگزار شد و ۲۰۰ بسته ویژه شب یلدا جهت یادبود و سپاس به تمام کارکنان شیفت شب بیمارستان امام علی (ع) اهدا شد.

وی در پایان متذکر شد: طی یک ماهی که وارد پیک موج سوم کرونا شدیم، در راستای کمک به کادر درمان، همراه بیمار و کمک به بیماران کرونایی حدود یک هزار و ۱۰۰ نوبت شیفت جهادی یعنی هفته‌ای ۲۵۰ نفر شیفت در بیمارستان‌های استان البرز صورت گرفت.

اخبار مرتبط

0 نظر

ارسال نظر

capcha