تقدیر از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی

تقدیر از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی

به گزارش سراج24، به نقل از روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان فارس، مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، مقارن با سالروز ولادت حضرت زینب (س) با حضور جمعی از مسئولان نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، بنیاد فرهنگی هنری بین المللی امام رضا (ع) و معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت مجازی و در ارتباط زنده با استان‌های مختلف کشور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) برگزار شد.

در این رویداد از ۷۹ نفر از برگزیدگان در سه بخش «فردی»، «گروهی»، «خانوادگی» با اهدای لوح و هدایای نقدی به صورت مجازی تجلیل شد که از این میان پنج برگزیده از استان فارس معرفی و تقدیر شدند.

یاسمینا صداقت خواه از کتابخانه عمومی «باقرالعلوم (ع)» شهرستان لامرد در رده سنی کودک بخش پویش مجازی؛ مریم سهرابی از کتابخانه عمومی «مکتب جعفری» شیراز در در رده سنی کودک در بخش «پویش گروهی»؛ ملیکا حرمتی از کتابخانه عمومی «مُشکان» شهرستان نی‌ریز در بخش «پویش نوجوان»؛ سمیه افراسیابی از کتابخانه عمومی «حضرت مهدی (عج) نودان» شهرستان کازرون و مینا تنهافرد از کتابخانه عمومی «میرزا نصیر جهرمی» در شهرستان جهرم نیز بخش خانوادگی، برگزیدگان ملی از استان فارس بودند.

به گزارش سراج24، دهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با مشارکت بیش از ۷۸ هزار نفر در استان فارس همراه بود که پیش از این و در هفته کتاب، از برگزیدگان استانی این رویداد شامل ۶۴۷ نفر به صورت فردی و ۴۰ نفر هم به صورت خانوادگی قدردانی شده است.

اخبار مرتبط

انتقاد تند رییس سازمان سینمایی از سواستفاده تبلیغاتی ایران‌مال/ محمد خزاعی مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران را ترک کرد

آغاز جشنواره فیلم مسلمانان در آمریکا

نخستین جشنواره معرفی نوجوان برگزیده سال برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha