سخنان سخیف امجد دور از واقعیت و برخواسته از جریان نفوذ است

 سخنان سخیف امجد دور از واقعیت و برخواسته از جریان نفوذ است

به گزارش سراج24، مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم در محکومیت سخنان سخیف و گستاخانه شیخ محمود امجد مبنی بر توهین به رهبر معظم انقلاب و دفاع از عناصر خودفروخته، جاسوس و خائن، بیانیه‌ای صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْیَهُودَ وَالنَّصَارَی، أَوْلِیَاءَ، بَعْضُهُمْ أَوْلِیَاءُ بَعْضٍ، وَمَن یَتَوَلَّهُم مِّنکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ، إِنَّ اللَّهَ لَا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ (سورة المائدة /۵۱)

ای مؤمنان، یهود و نصاری را دوستان [خویش] مگیرید. آنان دوستان یکدیگرند و هر کس از شما آنان را دوست گیرد، به راستی که خود از آنان است. بی گمان خداوند گروه ستمکاران را هدایت نمی‌کند

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی: «خداوندا! تو را شکرگزارم که پس از عبد صالحت خمینی عزیز، مرا در مسیر عبد صالح دیگری که مظلومیتش اعظم است بر صلاحیتش، مردی که حکیم امروز اسلام و تشیّع و ایران و جهان سیاسی اسلام است، خامنه‌ای عزیز که جانم فدای جان او باد قرار دادی.»

آقای امجد، این فرازی از وصیت نامه سپهبد شهید، سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی است. هنوز یک سال از سخنان شما در وصف این شخصیت نگذشته است که گفتی: «حاج قاسم، امتیازش معنویت و روحانیت و محاسن اخلاقی اش بود. هر کس با اخلاص در تشیع جنازه ایشان شرکت کند، ان‌شاءالله اهل نجات است و گناهانش آمرزیده می‌شود.»

اگر آن موقع مظلومیت اعظمی که حاج قاسم از آن یاد کرد برای برخی روشن نشده بود، امروز با سخنان سخیف شما معنا پیدا کرد و هنوز توصیه این بزرگ مرد در دل تاریخ به گوش می‌رسد که فرمود: «نسبت به امام، ما هیچ کسی را نداریم در هیچ بعدی از عالَم اسلامی و از علمای اسلام نیز مثل مقام معظم رهبری، شبیه‌تر به امام در سلوک، در مبارزه، در دفاع از انقلاب و اصول نداریم.»

البته این سخنان برای کسانی که شما را از سال‌های دور می‌شناسند نه تازه است و نه عجیب. کاش نامه پدر «زم» را در زمانی که مالزی بود می‌خواندید تا دایه دلسوز تر از مادر نباشید، آنجا که او را دعوت به توبه می‌نماید و می‌گوید: «متأسفانه تو را گرفتار استدراج دیدم که معنایش فقط غلتیدن از خط فرهنگ به خط سیاست نیست، بلکه در سیاست (به هر دلیلی) به کژی گرایش یافته و تو را از جرگه اعتدال و یا یک نقّاد سیاسی و اجتماعی و یا حتی مخالف‌خوانِ نظام، خارج کرده است.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، هم صدا با همه حوزویان و نیز مردم فهیم ایران اسلامی، ضمن محکومیت سخنان سخیف و دور از واقعیت و برخواسته از جریان نفوذ، مصرانه از دادگاه ویژه روحانیت تقاضامند است که در راستای ماده ۵۱۴ قانون مجازات اسلامی و خنثی سازی نقشه دشمنان مبنی بر تضعیف ستون فقرات نظام اسلامی از طریق جریان نفوذ، با چنین عواملی به شدت برخورد.

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم 

اخبار مرتبط

طرح مجازات توهین کنندگان به قومیت‌ها و ادیان اصلاح شد

سخنرانی رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام 19 دی مردم قم

بابت خیانت روحانی‌نمای ساده‌لوح به مفهوم شهادت از خانواده‌های شهدا عذر می‌خواهیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha