مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز خبر داد؛

اشتغال‌زایی برای ۲ هزار نفر از آسیب‌دیدگان کرونا در البرز

اشتغال‌زایی برای ۲ هزار نفر از آسیب‌دیدگان کرونا در البرز

حجت الاسلام‌والمسلمین مهدی ولایی‌برحق با اشاره به اجرای با اشاره به اجرای طرح رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه در استان البرز اظهار کرد: این دوره از رزمایش با محوریت اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان و با همکاری ۱۵ نهاد و ارگان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: با تشکیل قرارگاه مرکزی مواسات و همدلی با محوریت نماینده ولی فقیه در استان البرز سعی بر این داریم تا از تمام ظرفیت‌های موجود برای کمک به آسیب‌دیدگان از بیماری منحوس کرونا استفاده کنیم.

ایجاد شبکه‌سازی برای اجرای طرح رزمایش مواسات

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز ادامه داد: در این راستا شبکه‌سازی مناسبی صورت گرفته است و توانسته‌ایم بخش اعظم ظرفیت‌های بالقوه موجود در سطح استان را تبدیل به بالفعل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هدف اصلی از شبکه‌سازی ایجادشده این است که تمامی گروه‌ها و نهادها در این رزمایش درگیر شوند و در نهایت کمک‌های جمع‌آوری‌شده به صورت اصولی در میان همه نیازمندان توزیع شود.

استفاده ویژه از ظرفیت بانوان در رزمایش کمک مؤمنانه

ولایی‌برحق تصریح کرد: در این دوره از رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه از ظرفیت بانوان به صورت ویژه استفاده شده است و حتی یک روز نیز با شعار «هم‌نفس» به آنها اختصاص یافته است.

وی در پایان با بیان اینکه خودکفا کردن آسیب‌دیدگان از کرونا نیز یکی از مهمترین اقدامات در این دوره خواهد بود، متذکر شد: تاکنون توانسته‌ایم با کمک دستگاه‌ها و نهادهای مختلف برای بیش از ۲ هزار نفر در مشاغل کارگاهی و خانگی اشتغال‌زایی کنیم.

اخبار مرتبط

کرونا ۱۸ البرزی دیگر را به کام مرگ کشید

رزمایش کمک مومنانه در «سرایان» خراسان‌جنوبی

توزیع 120 بسته نوشت‌افزار در قالب رزمایش کمک مومنانه در «خوسف و بشرویه»

0 نظر

ارسال نظر

capcha