رضایت مقام معظم رهبری از اقدامات نیروی انتظامی

رضایت مقام معظم رهبری از اقدامات نیروی انتظامی

به گزارش سراج24، آیت‌الله محمود محمدی‌عراقی در دیدار با سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، اظهار داشت: در دیدارهای اخیر فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با رهبر معظم انقلاب، ایشان بر پلیس در تراز انقلاب اسلامی همواره تاکید داشته‌اند.

وی تصریح کرد: به دنبال تاکیدات مقام معظم رهبری، تمامی فرماندهان ناجا اقدامات عملی خود را برای تحقق این مطالبه آغاز و خوشبختانه پس از مدت زمان کوتاهی موفق شدند آن را عملیاتی کنند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: امروز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی پرصلابت‌تر از هر زمان دیگری برای تحقق ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های والای انقلاب تلاش می‌کند و در خط مقدم نبرد با دمشنان قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: فرماندهان ناجا جزو مخلص‌ترین و زحمتکش‌ترین فرماندهان نیروهای مسلح هستند که همچون سربازی فداکار از امنیت جامعه دفاع و مانند سدی محکم و استوار مقابل دشمنان ایستاده‌اند.

محمدی‌عراقی یادآور شد: کار پلیس و تلاش کارکنان آن برای امنیت آفرینی جهاد در راه خداست و مجموعه اقدامات صورت گرفته مورد تائید رهبر معظم انقلاب به عنوان نائب امام زمان (عج) قرار دارد.

مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب در استان قم همچنین از تلاش پلیس این استان در راستای برقراری نظم و امنیت قدردانی کرد و گفت: در هفته گذشته شاهد درخشش کارکنان پلیس آگاهی بودیم که قدرتمندانه عاملان زورگیری خشن از بانوی کرمانشاهی را دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: دستگیری این مجرمان آن هم صدها کیلومتر دورتر از کرمانشاه به خوبی اشراف اطلاعاتی پلیس کرمانشاه را ثابت کرد و امیدوارم درس عبرتی باشد برای دیگر مجرمانی که قصد انجام چنین کارهایی را دارند.

محمدی‌عراقی در پایان با ابراز رضایت از عملکرد پلیس کرمانشاه، از تلاش‌های سردار جاویدان فرمانده و دیگر کارکنان انتظامی استان قدردانی کرد.

امنیت مردم خط قرمز پلیس است

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه نیز در این دیدار، امنیت مردم را خط قرمز پلیس عنوان کرد و گفت: هرکسی بخواهد از این خط قرمز عبور کند با پاسخی سخت و قاطعانه مواجه می‌شود.

سردار علی‌اکبر جاویدان با بیان اینکه کرمانشاه جای اشرار و مجرمان نیست، گفت: امروز خوشبختانه با تعامل مناسبی که میان پلیس و دستگاه قضائی وجود دارد، مخلان نظم و امنیت عمومی در سریع‌ترین زمان ممکن دستگیر و به سزای عمل خود می‌رسند.

وی در پایان از پیام‌های محبت‌آمیز مردم و مسئولان در دستگیری سریع زورگیران خشن قدردانی و آن‌ها را موجب دلگرمی مجموعه کارکنان انتظامی استان کرمانشاه دانست.

اخبار مرتبط

بازدید سرزده فرمانده ناجا از مرز مهران / سردار اشتری: برای بازگشت زائران اربعین آمادگی کامل را داریم

رضایت شهدا در کنار مقام معظم رهبری بودن است

شهادت مامور انتظامی در خمین

0 نظر

ارسال نظر

capcha