جبهه فرهنگی به دنبال گسترش چتر گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه است

جبهه فرهنگی به دنبال گسترش چتر گفتمان انقلاب اسلامی در جامعه است

به گزارش سراج24 عباس کاظمی بعد از ظهر یکشنبه در نشست با فعالان فرهنگی استان قزوین که به مناسبت تکریم دبیر ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین برگزار شد اظهار کرد: دستاوردهای امروز جبهه حاصل دغدغه و تبیین مقام معظم رهبری در اوایل دهه هفتاد است.

وی افزود: این نگاه در زمانی شکل گرفت که خیلی‌ها در داخل کشور به دنبال ترویج کفتمان و مدل‌های غربی بودند و مقام معظم رهبری در برابر این افراد از جنگ و شبیخون فرهنگی سخن می‌گفتند.

این فعال فرهنگی بیان کرد: رویش‌های آن دوره در غربت و در زیر سایه بسیج، باورهای امروز مبنی بر استفاده از ظرفیت انقلاب و مردم را پای کار آوردند.

دبیر سابق ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اضافه کرد: امروز داعیه اصلی جبهه فرهنگی انقلاب این است که بتواند با ظرفیت سازی های مختلف، به روز، به هوش و دقیق و به هنگام زمینه دفاع مردم از انقلاب اسلامی را به وجود بیاورد.

کاظمی تصریح کرد: امروز همه بر گسترش چتر گفتمان انقلاب اسلامی که تأکید مقام معظم رهبری است اشتراک داریم و دستاوردهای امروز جبهه نشانگر همین اشتراک است.

وی در پایان بیان کرد: امیدواریم جبهه فرهنگی با تمام توان و هم افزایی در بین نیروهای انقلابی در جهت گسترش چتر گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.

اخبار مرتبط

«سفیران حسین» ۸ هزار نسخه کتاب فروختند

طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده موشکافانه بررسی شود

قرارگاه جهاد هنری جشنواره ققنوس راه اندازی می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha