دست ‌یاری مسجدی‌ها به سیل‌زدگان بوشهری

دست ‌یاری مسجدی‌ها به سیل‌زدگان بوشهری

به گزارش سراج24، علیرضا پولاد مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر اظهار داشت: در پی وقوع سیل در استان بوشهر و آسیب شدید به چند منطقه در شهرستان‌های دشتستان، گناوه و دیلم، گروه‌های جهادی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعال شده و تمام ظرفیت‌های خود را برای کمک‌رسانی به مردم این مناطق بسیج کردند.

وی با اشاره به کمک‌رسانی‌ها به مردم مناطق سیل زده استان بوشهر بیان کرد: گروه‌های جهادی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با همکاری حرم حضرت معصومه (س)، موسسه خیریه حضرت خدیجه (س) و برنامه سمت خدا تعداد ۲ هزار و ۲۰۰ بسته گوشت قرمز میان مردم مناطق آسیب دیده از وقوع سیل اخیر توزیع کردند.

پولاد با بیان اینکه تمام ظرفیت ما برای کمک‌رسانی به مردم سیل زده بسیج شده است، گفت: از تمامی مردم هم می‌خواهیم در این امر خیرخواهانه ما را یاری کنند. مردم خیرخواه استان بوشهر می‌توانند اقلام کمک معیشتی خود را به کانون‌های مساجد تحویل دهند تا در اسرع وقت به مناطق سیل زده ارسال شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با تأکید بر لزوم کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده شهرستان دشتستان تصریح کرد: گروه‌های جهادی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با هماهنگی نیرو‌های امدادی هلال احمر به مناطق سیل زده شهرستان دشتستان اعزام می‌شوند.

اخبار مرتبط

مرمت نمای قدیمی‌ترین مسجد شهر تهران آغاز شد

سردار قریشی: تا عید فطر 1500 زندانی آزاد می شوند

«قدس» و «مسجدالاقصی» خط قرمز هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha