«مدل» کلیپ مبتذل تکیه معاون‌الملک دستگیر شد

«مدل» کلیپ مبتذل تکیه معاون‌الملک دستگیر شد

به گزارش سراج24، سرهنگ حسن حیدری اظهار داشت: پس از انتشار تصاویر و کلیپی از یک اقدام هنجارشکنانه و نامناسب در محوطه تکیه تاریخی مدهبی معاون‌الملک کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از بررسی جوانب مختلف، شناسایی عوامل دخیل در این اقدام هنجارشکنانه و غیراخلاقی را در دستور کار قرار دادند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: در همین راستا ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل سکونت خانمی شدند که به عنوان «مدل» مقابل دوربین های فیلمبرداری و تصویربرداری قرار گرفته بود و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: در همین راستا و طی روزهای گذشته تصویربردار این هنجارشکنی نیز دستگیر شده است.

وی با ابراز تاسف از هنجارشکنی صورت گرفته آن هم در مکانی که سال هاست محل برپایی مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان است، گفت: پلیس این ساختارشکنی ها را برنتافته و قاطعانه با آن برخورد می کند.

سرهنگ حیدری در پایان تصریح کرد: برخورد با عوامل بروز این هنجارشکنی جزو خواسته‌ها و مطالبات مردم شریف و شهیدپرور کرمانشاه است و پلیس وظیفه خود می داند با چنین افرادی برخوردهای قانونی را به عمل آورد.

اخبار مرتبط

برخورد قاطعانه پلیس با هنجارشکنان تکیه معاون الملک

رئیس جدید پلیس فتا کرمانشاه معرفی شد

اعلام آمادگی پلیس برای تعامل با گروه‌های جهادی

0 نظر

ارسال نظر

capcha