مطالبات خانواده شهدا بر زمین نماند

مطالبات خانواده شهدا بر زمین نماند

به گزارش سراج24، آیت الله دژکام در دیدار با معاون فرهنگی و بازرسی بنیاد شهید کشور، ضمن قدردانی از خدمات و مدیریت علمی مدیرکل سابق و آرزوی موفقیت برای مدیرکل جدید بنیاد شهید فارس اظهار داشت: مدیریت، حمایت و انجام وظیفه نسبت به خانواده‌های ۱۵ هزار شهید استان فارس، روحیه‌ای جهادی و اقدامی علمی را می‌طلبد.

وی بیان کرد: اینکه وظایف بنیاد شهید را تنها حمایت از خانواده های معظم شهدا بدانیم، فرو کاستن نقش و اثر این بنیاد است چرا که کار اصلی این بنیاد در کنار این حمایت، فضاسازی فرهنگی و ترویج روحیه جهاد و شهادت در سطح جامعه و زنده نگه داشتن یاد شهدا است.

امام جمعه شیراز گفت: البته خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و حمایت از خانواده‌ای که پدر آن خانواده و سرپرست آن خانواده، جان عزیزش را در راه انقلاب اسلامی و حفظ امنیت این کشور داده، یک وظیفه اصلی و اولویت دار برای همه ما است که نباید کوچک و بی اهمیت انگاشته شود.

آیت الله دژکام خاطرنشان کرد: مطالبات خانواده معظم شهدا نباید روی زمین بماند و پیگیری نشود بنابراین امیدوارم در زمان مدیریت آقای محمدی پور، این مهم با جدیت همچنان دنبال شود و شاهد یک اقدام مستمر و اثرگذار باشیم.

اخبار مرتبط

دوره آموزش مجازی «سدید»

پیام تسلیت حجت الاسلام علی محمدی به مناسبت درگذشت آیت‌الله سیدمحمدسعید حکیم

امضای تفاهم نامه به منظور راه اندازی موزه تاریخی قرآن و مساجد/آیت الله دژکام: تمدن اسلامی و ایرانی از پیامبررحمت متاثر بوده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha