ضرورت حفظ نهاد خانواده در برابر تهاجم فرهنگی دشمن

ضرورت حفظ نهاد خانواده در برابر تهاجم فرهنگی دشمن

به گزارش سراج24، حجت الاسلام شبانعلی صالحی در مراسم پایانی جشنواره گوهر فاطمی عفاف و حجاب با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب خانواده را تنگه اُحُد نظام معرفی کردند، اظهار کرد: راه حفظ خانواده این است که به این گفته ایشان باور داشته باشیم و آن را ترویج و تبدیل به گفتمان کنیم. اگر ما خانواده را حفظ کرده و سعی کنیم در معرض تهاجم فرهنگی دشمن قرار نگیرد ضربه نخواهیم خورد.

رئیس عقیدتی - سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلام گفت: مباحث خانواده را باید در اولویت نخست قرار داد و دغدغه دینی بودن خانواده را داشت و خانواده را از آسیب‌های اجتماعی به خصوص در عرصه فضای مجازی ایمن کرد، علاوه بر این باید سواد رسانه‌ای پدران و مادران افزایش یابد و در عرصه‌های مختلف مهارت‌های همه جانبه کسب کنند.

در ادامه امیر سرتیپ عباس فلاح در این مراسم بیان کرد: این که در جریان منکرات و جریان‌های مخالف ارزش‌های انقلاب کسی از خانواده ارتش وجود ندارد نتیجه یک کار فرهنگی مهم و ارزشمند است.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این که دشمن در اروپا با مظاهری مثل نماز و مسجد و اذان برخورد نمی‌کند اما با ورود فرد محجبه به دانشگاه و دیگر اماکن برخورد می‌شود نشانگر اهمیت موضوع حجاب و ترس دشمن از آن است.

وی با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر افزود: احیای این فریضه اهمیت بالایی دارد.

همچنین امیر سرتیپ رضا آذریان فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش بیان کرد: یکی از برکات نظام تشکیل سازمان عقیدتی - سیاسی در ارتش بود که از برکات آن ارتش انقلابی، با بصیرت و دارای آگاهی سیاسی اجتماعی و فرهنگی بالاست.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق ارتش اظهار کرد: با تهاجم فرهنگی غرب با تمام وجود مقابله و تلاش می‌کنیم در مباحث عفاف و حجاب در شأن و جایگاه ارتش فعالیت‌های مختلفی انجام دهیم.

وی با بیان این که این قرارگاه پارسال در مجموع یگان‌های ارتش رتبه برتر بصیرت افزایی و معنویت محوری را کسب کرده است ادامه داد: قرارگاه شمال شرق ارتش ارتباط بسیار خوبی با ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی دارد.

گفتنی است، در پایان این جشنواره از نفرات و یگان‌های منتخب و برتر در حوزه امر به معروف و نهی از منکر نیز تجلیل و قدردانی شد.

اخبار مرتبط

یکی از راهبردهای دفاعی ما هدف قراردادن ناوهای دشمن با موشک بالستیک است

دشمن بر «قائمه» نظام یعنی رهبر انقلاب متمرکز شده و هرچه ایشان بگوید جنجال راه می‌اندازند

تنها زبان صحبت با آمریکا زبان قدرت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha