این گروه جهادی در شب یلدا به کارتن‌خواب‌ها انار و کلاه بافتنی می‌دهد

این گروه جهادی در شب یلدا به کارتن‌خواب‌ها انار و کلاه بافتنی می‌دهد

به گزارش سراج24، وحید طاهری، عضو گروه جهادی غیاث اظهار داشت: این گروه جهادی از ابتدای اسفندماه تاکنون فعالیت‌های جهادی و خیرخواهانه بسیاری داشته که از ضدعفونی تا تهیه بسته ارزاق را انجام داده است.

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در ایام کرونایی

وی با اشاره به اینکه این گروه جهادی از ابتدای کرونا تاکنون ۲ هزار بسته ارزاق توزیع کرده است، تصریح کرد: در جدیدترین مرحله ۲۰۰ بسته ارزاق شامل برنج، روغن، ماکارانی، شکر، قند و ... به همراه اقلام بهداشتی به ارزش هر بسته ۳۵۰ هزار تومان تهیه کرده که روزهای اخیر در مسجد صاحب‌الزمان اختیاریه بسته‌بندی شدند تا به دست نیازمندان برسد.

به گفته طاهری این بسته‌ها میان نیازمندان محروم تهران و شمیرانات توزیع شده است که بسیاری از مبالغ کمک‌های مردمی با تبلیغ در فضای مجازی مرتفع شده است. این خانواده‌های نیازمند مورد شناسایی قرار گرفته‌اند و در طول سال طی مناسبت‌های مختلف به آن‌ها خدمت‌رسانی می‌شود.

هدیه ویژه برای کارتن‌خواب‌ها در شب یلدا

این عضو گروه جهادی غیاث با اشاره به برنامه پیش رو برای شب یلدا تصریح کرد: باتوجه به سردی هوا تصمیم گرفتیم به مناسبت شب یلدا با تهیه کاموا و با کمک بانوان گروه، کلاه بافتنی برای کارتن‌خواب‌ها، کودکان خیابانی و دستفروش تهیه کنیم و به دست آن‌ها برسانیم.

وی گفت: در این برنامه بناست ۳۱۳ کلاه بافتنی به همراه انار و دیگر میوه‌ها و تنقلات متناسب با شب یلدا در قالب یک بسته تهیه و به دست این نیازمندان برسد.

اخبار مرتبط

شبکه افق سیما میزبان شب یلدا شد / حضور چند چهره طنزپرداز در «هاشور»

کتاب گروه جهادی ایران سربلند در انتخابات 1400 رونمایی شد

بازهم بانوان شهیده الگو جوانان در خط مقدم جهاد شدند/پیشتازی رمیصا در راه جهادگری

0 نظر

ارسال نظر

capcha