کارگروه ارائه خدمات به ایثارگران تشکیل شد

کارگروه ارائه خدمات به ایثارگران تشکیل شد

به گزارش سراج24، سلیمان رستمیان، مدیر کل بنیاد شهدا وامور ایثارگران استان البرز، بعداز ظهر امروز 15 آذرماه در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران، گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی الهی و استوار است که بر پایه مجاهدت، ایثار و فداکاری شهدا، ایثارگران و خانواده‌های این بزرگ‌مردان شکل‌گرفته است و امروز الگویی بی‌نظیر برای ملت‌های مختلف تبدیل‌شده است.

وی افزود: تک‌تک افراد جامعه در پست‌ها و مسؤولیت‌های مختلف وظایفی نسبت به این انقلاب علی‌الخصوص خون شهدا دارند که باید به‌درستی نقش خود را ایفا کنند. باید در دست یکدیگر از آرمان‌های خود که دشمنان سال‌هاست به دنبال نابودی آن تلاش می‌کنند دفاع کنیم.

وی در ادامه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مظهر قدرت انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران امروز پشتوانه کشور و پیشقراول دفاع از آرمان‌های انقلاب هستند که سال‌هاست با ایثارگری پای آرمان‌های خود ایستاده‌اند.

مشاور ایثارگران استانداری البرز در ادامه به نقش بنیاد در برابر دفاع از آرمان‌های انقلاب اشاره کرد و اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران نهادی برخاسته از دل انقلاب و مهم‌ترین نهادی است که با انقلاب متولدشده که دارای قداست و جایگاهی ارزنده است، تک‌تک کارکنان بنیاد سربازی تمام‌عیار برای انقلاب و دفاع از آرمان‌های انقلاب هستند.

وی ادامه داد: خدمت به ایثارگران، دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امروز بخش مهم وظایف کارکنان بنیاد است که باید با نسبت به آن اعتقاد و ایمان کامل داشته باشند، ما امروز در جایگاه خود مسؤولیم و در آخرت باید جوابگوی شهدا باشیم، خدمت در بنیاد و نوکری ایثارگران عین خدمت به کشور و انقلاب است چراکه ایثارگران در نوک پیکان انقلاب قرار دارند و ذخیره‌ای ارزشمند برای کشور هستند.

رستمیان به لزوم برنامه‌ریزی جهت اجرای طرح سپاس تأکید کرد و گفت: بنای طرح سپاس احوال‌پرسی از ایثارگران و رفع مشکلات این عزیزان است، به حمدالله اجرای این طرح از زمان شیوع بیماری کرونا تا به امروز به همت خادمین شهدا به‌صورت تماس‌های تلفنی ادامه پیداکرده است.

وی افزود: معاونین و کارکنان بنیاد با یک برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند ضمن ادامه تماس‌های تلفنی با هماهنگی قبلی با ایثارگران و نفرات محدود و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی با حضور در منزل این بزرگواران ضمن احوال‌پرسی، مشکلات خانواده‌ها را بررسی تا ایثارگران از مراجعات حضوری به بنیاد پرهیز کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر به رفع مشکلات موجود در بنیاد جهت ارائه خدمات بهتر به ایثارگران اشاره کرد و بیان کرد: با تشکیل کارگروهی باید مشکلات موجود شناسایی و با رفع آن بستر ارائه خدمات به ایثارگران ازجمله خدمات الکترونیکی و غیرحضوری تقویت شود.

رستمیان اضافه کرد: معاونین بنیاد با برگزاری جلسات تخصصی، شناسایی نقاط ضعف و قوت بیناد و یک برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند برنامه‌های باقی‌مانده و پیش روی بنیاد تا پایان سال را به‌طور دقیق اجرا و با سرکشی به ادارات تابعه مشکلات بنیاد علی‌الخصوص ایثارگران را شناسایی و مرتفع کنند تا خدایی ناکرده مشکلی درروند خدمت‌رسانی به جامعه هدف به وجود نیاید.

وی در پایان تأکید کرد: امیدواریم با توکل به خدا و دعای خیر ایثارگران شرمنده شهدا نشویم و بتوانیم موجبات رضایتمندی ایثارگران را فراهم کنیم.

اخبار مرتبط

آغاز نهضت مستندسازی رزمندگان، ایثارگران و شهدای استان زنجان

اهدای ۴۰۰ بسته معیشتی قرارگاه شهید سلیمانی به نیازمندان البرز

بیست و ششمین دفتر مجمع جهانی ایثارگران در سنندج افتتاح شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha