کشور را نمی توان معطل دشمن بدعهد و قلدر کرد

کشور را نمی توان معطل دشمن بدعهد و قلدر کرد

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام سعید مهدوی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فرقی بین آمریکای جمهوری‌خواه و دموکرات نیست، اظهار کرد: دموکرات‌ها، جمهوری‌خواهان و صهیونیست‌ها حکایت ضرب‌المثل معروف ایرانی «سگ زرد برادر شغال است» هستند و نشان داده اند اساساً آزادی، استقلال و پیشرفت ملت ایران را نمی‌خواهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان به ترور دانشمند هسته‌ای کشور شهید «فخری زاده» اشاره و با بیان اینکه چرا گروه‌های تروریستی همانند موساد یکی از اختلاس‌گران را نشانه نگرفته و شخصیت علمی را ترور می‌کنند، افزود: اگر بعد از شهادت دانشمندان ما مانند شهید «فخری‌زاده» کسی خیال کند که مذاکره با امثال «جو بایدن» تحریم‌ها برداشته می‌شود خیال باطلی است.

وی ادامه داد: عجیب است که بعضی‌ها اصرار دارند که دوباره کشور را در تله مذاکره‌ای گرفتار کنند که هفت سال با آن درگیر بودیم و زمینه عقب ماندگی در پیشرفت و ارتقا در حوزه فناوری‌های هسته‌ای فراهم کرد.

آمریکا، رژیم صهیونیستی و اروپا دشمنان قسم خورده انقلاب هستند

مهدوی با بیان اینکه نباید از آمریکایی که به سرخ‌پوستان و سیاه‌پوستان ساکن این کشور رحم نکرده و با حس منفعت‌طلبی استثمارگرایانه ساکنین خود را تحت ظلم قرار می‌دهند انتظار داشت که به ما اجازه رشد و پیشرفت دهند، گفت: چنین تصوری خیانت به خون شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و شهدای هسته‌ای است.

وی تصریح کرد: عده‌ای به دنبال این هستند که با این توهم، توسط رسانه‌ها، روزنامه‌ها و افراد غرب‌زده مذاکره را نهادینه کنند.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم به خاطر صحبت چند دیپلمات که روحیه جهادی ندارند، در دام مذاکره بی‌فرجام گرفتار شویم، اضافه کرد: اگر نتیجه برجام ختم به فرجام می‌شد، می‌توانستیم فکر کنیم که مذاکره فایده دارد یا خیر.

وی با اشاره به اینکه مذاکره با آمریکا و اروپا که دشمنان اصلی، قسم‌خورده، دیرینه و تاریخی این ملت هستند یعنی دوباره کشور معطل دشمن بدعهد و قلدر شود، تصریح کرد: تحریم‌ها را دانشمندان، کارخانه‌ها، کارگران و مدیریت قوی می‌تواند بی‌اثر کند و دولت‌مردان ما باید به فکر منافع کشور باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه عربستان بعد از تبدیل شدن به گاو شیرده آمریکا نتوانست پیشرفت کند و تبدیل به مهره اسباب‌بازی برای قتل و کشتار یمنی‌ها و مقاومت در منطقه و آلت قتل ملت‌های آزادی‌خواه شد، گفت: از برکت خون شهدا باید وجدان عمومی بیدار شود و تا به امروز درایت و هدایت‌های داهیانه رهبر انقلاب سبب رشد ملت و نظام شده است و بر همه مسجل شود که آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها وفا و صداقت ندارند.

هفت سال تعطیلی و رکود نتیجه پیوند کشور با رژیم‌های استثمارگر است

وی اظهار کرد: متأسفانه تعدادی از رسانه‌ها و افراد معلوم‌الحال، چهره دشمن گرگ‌صفت را زیبا نشان می‌دهند و یقیناً این حرکات، جنسی از خیانت است که بخشی از افراد می‌خواهند دوباره مملکت را هفت سال تعطیل کنند.

مهدوی با بیان اینکه هفت سال تعطیلی و رکود ناشی از این است که کل کشور را به تأیید نظام و رژیم‌های استثمارگر و تروریست گره زدیم، ادامه داد: با دولت‌ها و رژیم‌های تروریست پرور نمی‌شود مذاکره کرد چرا که به طور مثال کشورهای آلمان، آمریکا، فرانسه در دوران دفاع مقدس بمب‌های شیمیایی و سلاح را برای صدام علیه ملت ایران تأمین کردند.

وی با اشاره به اینکه عجیب است با تقدیم این همه شهید برای رفاه و آسایش مردم، بعد از آن مسئولی نغمه شوم سازش با گرگ را کوک می‌کند، افزود: انتقام خون شهید فخری‌زاده حتماً از عاملان و آمران طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید گرفته شود، اما انتقام واقعی زمانی است که ما هم مثل این شهدا باور کنیم که «می‌توانیم» و تحریم‌ها را می‌توان بی‌اثر کرد به شرطی که مدیریت‌ها قوی شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تاکید کرد: مدیریتی که جمعه‌ها بی‌خیال و بی‌خبر از وقایع باشد و شنبه‌ها خبردار شود نمی‌تواند تحریم‌ها را بی‌اثر کند.

اخبار مرتبط

الهام از تجارب دفاع مقدس، نقشه‌های دشمنان را به شکست مبدل خواهد کرد

فراکسیون حزب‌الله: نمی‌گذاریم دشمن صهیونیستی به خواسته‌اش برسد

قصه شنیدنی عاشقی جوانی از دیار سید جلال‌الدین

0 نظر

ارسال نظر

capcha