ترور شهیدفخری‌زاده تاییدی بر حرکت جمهوری اسلامی است

ترور شهیدفخری‌زاده تاییدی بر حرکت جمهوری اسلامی است

به گزارش سراج24، جلیل دارا رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌های تهران در جمع اندیشکده های راهبردی و گروه های علمی بسیج اساتید دانشگاه های تهران گفت: ترور دانشمندان هسته ای به  ویژه شهید دکتر فخری زاده بیان گر این است که جمهوری اسلامی در مسیر تحقق علم نافع قرار گرفته است و دشمنان این نظام در برابر این پیشرفت دچار استیصال شده اند.

وی افزود: شهادت شهید فخری زاده مصداق عینی « العلم سلطان» است. یقینا ایران عزیز اقتدارش را مدیون مجاهدت علمی دانشمندان بی نام و نشانی است که زندگی خویش را وقف پیشرفت علمی کشور کرده اند و البته شهادت دانشمندان هسته ای ما، نخبگان کشور را در ادامه این راه مصمم تر می کند.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: در دوره جمهوری اسلامی علم دانشمندان ایران اسلامی بیش از هر زمانی در خدمت منافع ملی کشور بوده است.

دارا در ادامه این نشست افزود: ما مصمم تر از گذشته در مسیر حل مسائل کشور پیش می رویم. لذا اندیشکده های راهبردی و گروه های حل مسئله باید ضمن رصد و پایش مشکلات کشور با تشکیل جمع های نخبگی بر حل آنها مبادرت ورزند.

وی دشمنی رژیم سفاک اسرائیل و حامیان آمریکایی و غربی اش را دیرینه عنوان کرد و افزود: تا زمانی که جمهوری اسلامی همین مسیر پیشرفت علمی را دنبال کند این دشمنی ها ادامه خواهد داشت اما به حول و قوه الهی ایران عزیز با سرعت بیشتر حرکت خواهد کرد و این موانع سد راه پیشرفت نخواهد شد.

اخبار مرتبط

سردار شهید سلیمانی طرح‌های آمریکا را در منطقه بر هم زد

شهید سلیمانی نسبت افراد با ولایت را کلید عبور از پل صراط می‌دانست

دادخواست حقوقی شهادت سردار سلیمانی در مراحل پایانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha