حزب‌الله لبنان:

در کنار ایران می‌ایستیم

در کنار ایران می‌ایستیم

به گزارش سراج24، به نقل از العهد، حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای در واکنش به ترور دیروز «محسن فخری زاده» گفت که مقاومت لبنان برای مقابله با توطئه‌های خارجی به همراه برخی از کشور‌های منطقه در کنار ایران می‌ایستد.

در این بیانیه آمده است که ایران جنایتکاران را شناسایی و دست متجاوزان و عاملان جنایت ترور شهید فخری زاده را قطع خواهد کرد.

پیش از این بیانیه هم شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان شهادت فخری زاده دانشمند ایرانی به دست ایادی آمریکا و اسرائیل را به حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای مقام معظم رهبری، وزارت دفاع و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت ایران تسلیت گفت و این جنایت را بخشی از نبرد علیه ایران، منطقه و فلسطین دانست.

شیخ نعیم قاسم در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد که حزب الله همیشه برای هر رویارویی آماده است و اسرائیل خوب می‌داند که اقدامی از سوی این رژیم عواقب و پیامد‌های بزرگی برای این رژیم به همراه دارد.

بعد از ظهر روز جمعه عناصر تروریست مسلح، خودرو حامل فخری زاده را مورد حمله قرار دادند. در جریان درگیری تیم حفاظت ایشان با تروریست‌ها، وی به شدت زخمی و به بیمارستان منتقل شد.

متاسفانه تلاش تیم پزشکی برای احیاء ایشان موفق نبود و این مدیر خدوم و خدمتگزار عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

اخبار مرتبط

حمله صهیونیست‌ها به سوریه محکوم است/ باید در برابر زورگویی تل‌آویو متحد شد

ایرانی‌ها از دور ما را آزار می‌دهند

پهپادهای ایران ابزاری مطمئن برای نمایش قدرت نظامی تهران هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha