آیت الله شبستری:

فعالیت هسته‌ای ادامه می‌یابد

فعالیت هسته‌ای ادامه می‌یابد

به گزارش سراج24، آیت الله محسن مجتهد شبستری عضو مجمع تشخیص مصلحت، در واکنش به شهادت محسن فخری زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان، گفت: آنچه مسلم است اینکه دشمنان ما مخصوصاً آمریکا و اسرائیل با پیشرفت هسته‌ای ما مخالف هستند و نتانیاهو از محسن فخری‌زاده اسم برده بود.

وی عنوان کرد: این امر نشان دهنده آن است که این‌ها شدیداً مخالف پیشرفت هسته‌ای ایران هستند و به نظرشان می‌رسد که مثلاً با ترور دانشمندان، ما از فعالیت هسته‌ای دست بر می‌داریم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه آمریکا و اسرائیل با تصور جلوگیری از فعالیت هسته‌ای ما به واسطه ترور دانشمندان هسته‌ای کشورمان اشتباه می‌کنند، گفت: ایران با شهادت یک نفر از فعالیتی که شروع کرده دست برنمی‌دارد و قطعاً آن را ادامه خواهد داد. این شهادت‌ها سبب می‌شود مردم ما بیشتر به این موضوع علاقمند شوند و جوانان ما بیشتر به دنبال علم و دانش بروند و مسأله هسته‌ای را ترغیب کنند.

مجتهد شبستری تصریح کرد: ترور دانشمندان هسته‌ای ما منجر می‌شود به اینکه هم دولت و هم ملت ما هوشیارتر شوند و این ترور هیچ ثمره‌ای برای بیگانگان ندارد جز اینکه تشفی خاطری برای آنها باشد که یک نفر از دانشمندان هسته‌ای ما را ترور کردند و جز آن، برایشان سود دیگری ندارد.

وی ضمن امیدواری از شناسایی قاتلین و ترور کنندگان شهید فخری زاده و مجازات آنها، بیان کرد: دانشمندان هسته‌ای نیز باید احتیاط و مراقبت کنند زیرا در معرض خطر هستند و لازم است با احتیاط رفت و آمد داشته باشند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان فکر می‌کنند ما فعالیت هسته‌ای گسترده‌ای داریم و این عملیات جنایت آمیز را انجام می‌دهند. ما در مسأله برجام این مسائل را مطرح کردیم و فکر می‌کنند با تغییر نخست وزیر اسرائیل در وضعیت هسته‌ای ایران تغییر حاصل شود و اینها توهماتی است که دشمنان ما دارند.

اخبار مرتبط

حاج قاسم معیاری برای تشخیص حق از باطل شد

مراسم عزاداری روز شهادت امام رضا(ع) برگزار شد

سردار خدادی چهل و یک سال لباس جهاد و امروز ردای شهادت بر تن کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha