افتتاح ۱۰۱ واحد مسکونی سیل زدگان در ایلام

افتتاح ۱۰۱ واحد مسکونی سیل زدگان  در ایلام

به گزارش سراج24، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: توفیقی بود که در هفته بسیج ۱۰۱ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان افتتاح و ۱۵۰ باب منزل نیز تعمیر شود.

وی افزود: در تفاهمنامه منعقد شده ۷۰ باب منزل با همکاری بهزیستی، ۱۰ واحد با همکاری کمیته امداد و ۲۱ واحد نیز خارج از تعهدنامه توسط بسیج سازندگی سپاه به بهره برداری رسید.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: کارکنان سپاه پاسداران مبلغ ۶ میلیارد ریال و خیرین ادارات ۴ میلیارد ریال جمعا مبلغ ۱۰ میلیارد ریال برای ساخت این منازل کمک کردند.

وی ادامه داد: باتوجه به از بین رفتن زیرساخت‌ها و وضعیت نابسامان مناطق سیل زده ساختن این منازل کار بزرگی بود که با تلاش جهادی انجام گرفت.

سردار شاکرمی گفت: سپاه نیز طبق وظیفه ذاتی خود با تمام ظرفیت برای رفع مشکلات سیل زدگان در کنار مسوولان پای کار آمد و در این راه علاوه بر قدم‌های خوب در حوزه معیشت، پوشاک و درمان باحضور سردار حاجی زاده فرمانده هوا و فضا و محمد فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء دو پل بزرگ و ارتباطی بخش ماژین ساخته شد.

 وی افزود: با توجه به بازدید انجام گرفته هنوز برخی زیرساخت‌ها از جمله برق و گاز در بعضی از منازل هنوز تکمیل نشده که از طریق قرارگاه محرومیت زدایی استان با حضور استاندار پیگیر رفع آنها خواهیم بود.

سردار شاکرمی در پایان گفت: از تلاش‌های بهزیستی، کمیته امداد و بنیاد مسکن که در کنار مردم سیل زده بودند تشکر میکنیم و امیدواریم تا پایان رفع محرومیت در کنار مردم باشند؛ قرارگاه بسیج سازندگی نیز مانند همیشه با تمام توان در کنار مردم خواهد بود؛ مردم صاحبان نظام هستند و وظیفه مسئولان خدمتگزاری به مردم است.

اخبار مرتبط

آخرین وضعیت مناطق سیل زده جنوب کرمان/۱۷۲۵ خانه در کرمان زیر آب رفت

برگزاری ۶۱برنامه طی دهه احیای امر به معروف و نهی از منکر در ایلام

ادارات دهلران برای برگزاری کنگره ۳ هزار شهید در ایلام همکاری کنند

0 نظر

ارسال نظر

capcha