ثبت پرونده 40 شهید مدافع سلامت در سامانه بنیاد

ثبت پرونده 40 شهید مدافع سلامت در سامانه بنیاد

به گزارش سراج24، محمود پاک دل، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر به سمنان اظهار کرد: معوقاتی در خصوص پرداخت حق درمان، پرداخت مطالبات و پاداش خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران در کشور داشتیم که اقدامات لازم در دستور کار قرار گرفت که بخشی از این ‌معوقات و حقوق خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران کشور توسط دولت و مابقی نیز از محل املاک این بنیاد پرداخت شد.

وی با بیان اینکه امروز می توان گفت که مطالبات به طور کامل پرداخت شده است تصریح کرد: در حال حاضر مراکز طرف قرارداد بیمه ای به ۲ برابر افزایش یافته و باز پرداختی های عزیزان خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در مدت بسیار کوتاه انجام می‌شود.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از به حداقل رساندن نارضایتی‌ها در این بخش خبر داد و افزود: با تلاش‌هایی که صورت گرفته خوشبختانه شرایطی ایجاد شده که بحمدلله امروز شاهدیم که عمده نارضایتی های موجود برطرف شده است.

وی با اشاره به خدمات‌دهی به خانواده شهدای سلامت گفت: در بحث شهدای مدافع سلامت، پرونده ۴۰ نفر از این شهدای والامقام نهایی و تکمیل شده و پس از ثبت در سامانه بنیاد شهید و امور ایثارگران، ارائه خدمات به خانواده این عزیزان انجام می‌شود.

پاک‌دل با تقدیر از خدمات مدیرکل پیشین بنیاد شهید استان افزود: از تلاش های و زحمات ۷ ساله آقای فریدون در پست مدیرکلی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان تقدیر و تشکر کرده و از توانمندی های ایشان در بخش های دیگر استفاده خواهیم کرد.

به گزارش سراج24 در این آیین ضمن تقدیر از حجت‌الاسلام فریدون مدیرکل پیشین بنیاد شهید استان ، یزدانی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان معرفی شد.

اخبار مرتبط

کتاب خاطرات روحانی شهید اسلامی‌خواه به چاپ دوم رسید

فیلم‌های استراتژیک فجر ۳۹؛ از تریلر سیاسی و دفاع مقدس تا قهرمانی و کودک و نوجوان

مادر شهید داداشی: اتاق پسرم پناهگاه امن دلتنگی‌های من است

0 نظر

ارسال نظر

capcha