برگزاری مسابقه کتابخوانی «سه دقیقه در قیامت» در شهرستان امیدیه

برگزاری مسابقه کتابخوانی «سه دقیقه در قیامت» در شهرستان امیدیه

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام عبدالله حسین زاده، مدیر مدرسه علمیه مهدیه شهرستان امیدیه در خوزستان، با اشاره به اهمیت توجه به مطالعه کتاب بیان کرد: به مناسبت هفته کتاب و کتاب‌خوانی، مسابقه کتابخوانی « کتاب سه دقیقه در قیامت» ویژه طلاب این مدرسه علمیه برگزار شده و در پایان به نفرات برتر جوایزی نفیس به رسم یادبود، اهداء خواهد شد.

وی با اشاره به شیوه برگزاری دروس در ایام شیوع ویروس کرونا افزود: با توجه به جمعیت پائین کلاس‌هایی که در این مدرسه علمیه وجود دارد، در ابتدای سال کلاس‌ها به‌صورت حضوری و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار و هم‌زمان با آن نیز، دوره‌های مشاوره خانواده به‌صورت عمومی و خصوصی نیز برای تمامی طلاب اجرا شد.

مدیر مدرسه علمیه مهدیه شهرستان امیدیه، گفت: یکی از برنامه‌هایی که این مدرسه علمیه در دستور کار خود قرار داده، شناسایی و کمک به خانواده‌های کم‌بضاعت است و به‌صورت ماهیانه از طرف مدرسه علمیه مهدیه شهرستان امیدیه، به این عزیزان کمک‌های معیشتی اهداء می‌شود.

وی در پایان با اشاره به اهمیت پاسخگویی به شبهات دینی بیان کرد: طلاب باید خود را در مسائل اعتقادی و دینی تقویت کنند تا بتوانند پاسخگوی شبهات دینی مردم باشند.

اخبار مرتبط

مسابقه کتابخوانی «ماه همراه بچه‌هاست» برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha