کمپین اهدای خون " کتابخون " در هفته کتاب و کتابخوانی

کمپین اهدای خون " کتابخون " در هفته کتاب و کتابخوانی

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی انتقال خون خراسان رضوی، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و با همت اداره کل کتابخانه های استان پویش اهدای خون با عنوان" اهدای خون کتاب خون" اجرا می‌شود و با توجه به کاهش ذخایر خونی، کارکنان و اعضای کتابخانه‌های استان به کمپین اهدای خون " کتابخون " خواهند پیوست.

با توجه به نیاز مبرم ذخایر خون استان، این اقدام خیرخواهانه به صورت خودجوش و با هدف کمک‌رسانی و رفع نیاز بیماران نیازمند به خون سالم انجام خواهند داد  این کمپین از روز شنبه  تا پنج شنبه مورخ 24 الی 28 آبان ماه  در پایگاههای اهدای خون استان آغاز خواهد شد.

روابط عمومی انتقال خون استان با تاکید بر اینکه نیاز به خون همیشه هست و یک بار اهدای خون کافی نیست ، اعلام نمود همه موراد بهداشتی در پایگاه های اهدای خون رعایت میگردد و این بیماری از طریق خون قابل سرایت نمی باشد در ادامه با اعلام این مطلب که پایگاههای اهدای خون مشهد مقدس هر روز بجز ایام تعطیل از ساعت 7:45 الی 13  آماده پذیرش داوطلبان اهدای خون خواهند بود همچنین اهداکنندگان گرامی می توانند با مراجه به سایت nobatdehi.ibto.ir بصورت اینترنتی ثبت نام نموده و زمان اهدای خون خود را کاهش دهند.

ارائه اصل کارت ملی و همچنین داشتن ماسک الزامی می باشد. ودر پایان افراد میتواند با گرفتن عکس سلفی از خویش و ارسال به این اداره کل آن را در جهت گسترش این عمل انساندوستانه به اشتراک بگذارند.

اخبار مرتبط

محصولات و کالاهای فرهنگی اسباب‌بازی از کتاب هم تاثیرگذارتر است

کتاب درآمدی بر مطالعات حدیثی در دوران معاصر نقد و بررسی می‌شود

کتاب «سیره فاطمی» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha