منازل محرومان خوزستان توسط گروه‌های جهادی تعمیر می‌شود

منازل محرومان خوزستان توسط گروه‌های جهادی تعمیر می‌شود

به گزارش سراج24، یونس زبیدی ظهر امروز یکشنبه در مراسم کلنگ زنی بوستان شمس الشموس منطقه محروم کوی طاهر اهواز اظهار کرد: این کار به همت گروه جهادی راسخون و همکاری شهرداری منطقه هشت انجام شد؛ منابع مالی از شهرداری منطقه هشت در اختیار گروه جهادی قرار می‌گیرد و مصالح برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

وی افزود: از ظرفیت گروه‌های جهادی بسیج سازندگی نیز برای اجرای این پروژه کمک گرفته می‌شود ولی شهرداری منطقه هشت نیز همکاری‌های لازم را در این زمینه دارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه محرومیت در استان خوزستان بسیار است، تصریح کرد: در بخش روستاهای محروم و فاقد زیرساخت از جمله آب شرب بهداشتی، مناسب و کشاورزی این مشکلات باعث مهاجرت به سمت شهرهای بزرگ شد که این امر به حاشیه شهر تبدیل شده است.

زبیدی با اشاره به اینکه محرومیت را در روستاها و حاشیه شهرهای بزرگ داریم، عنوان کرد: گروه‌های جهادی در چند بخش زیرساخت، پروژه‌های عام المنفعه مثل آب و برق و گاز و امثالهم، احداث و تعمیر منازل محرومان در مناطق محروم روستایی و شهری که با کسری مواجه هستند، فعالیت می‌کنند.

وی انتقاد کرد: در بارندگی دو روز قبل اهواز شاهد مشکلاتی در منطقه منبع آب بودیم که واقعاً زیبنده شهری مثل اهواز نیست که مردم این‌طور مشکل دارند و آب باران شهر به خوبی هدایت نمی‌شود و مردم در خانه‌ها دچار مشکل می‌شوند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) خوزستان بیان کرد: با همت گروه‌های جهادی که توسط بسیج سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) ساماندهی می‌شوند، اقداماتی را برای محرومیت‌زدایی انجام می‌دهیم که در یک سال تمام نمی‌شود بلکه چند سال زمان می‌برد.

اخبار مرتبط

کتابخانه اربعین

نرم افزار کتابخانه جامع دروس حوزوی ۲ عرضه شد

برنامه جمعیت امام رضایی ها برای آبرسانی به تعدادی از روستاهای استان خوزستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha