گروه‌های جهادی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی وارد میدان می شوند

گروه‌های جهادی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی وارد میدان می شوند

به گزارش سراج24 و به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین منوچهر حبیبی با بیان اینکه مبارزه با ویروس منحوس کرونا هر روز پیچیده‌تر و سخت‌تر می‌شود اظهار کرد: پیروزی بر کرونا فقط با اتکا به نیروهای دولتی امری محال است و سازمان‌های مردم‌نهاد استان قزوین باید برای مقابله با کرونا وارد عمل شوند.

وی اضافه کرد: در همین راستا چند جلسه با نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های مردمی داشتیم و از آنها خواهش کردیم که برای مقابله با کرونا وارد میدان شوند و میدان‌داری کنند.

جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار کرد: ستاد مقابله با کرونای استان قزوین هم در حد امکان تجهیزات و امکاناتی که در استان وجود دارد را در اختیار این سمن‌ها قرار می‌دهد.

حبیبی با اشاره به نیاز مبرم استان قزوین به امکاناتی از قبیل کپسول اکسیژن برای درمان بیماران کرونایی ادامه داد: توقع ما از خیران این است که به ما در تهیه دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و تجهیزات مبارزه با کرونا کمک کنند چون شرایط استان قزوین در حوزه کرونا اضطراری است و هر کس هر امکاناتی در اختیار دارد را باید برای مقابله با کرونا به‌کار بگیرد.

جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونای استان قزوین با دعوت از حوزه علمیه و بسیج طلاب برای مشارکت در امر مبارزه با بیماری کووید -۱۹ گفت: در جلساتی که با مسئولان گروه‌های جهادی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی داشتیم، قرار شده این گروه‌ها به محوریت سازمان تبلیغات اسلامی وارد میدان مبارزه با کرونا شوند.

اخبار مرتبط

برنامه اعتکاف در زندان فرصتی برای رشد معنوی است

توزیع ۸ هزار بسته معیشتی در «احسان رمضان» قزوین

توزیع ۲ هزار بسته معیشتی در قزوین

0 نظر

ارسال نظر

capcha