حجت الاسلام محمد شفیعی:

ترویج تفکر جهادی در بین دانشجویان از انتظارات شهدا است

ترویج تفکر جهادی در بین دانشجویان از انتظارات شهدا است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام محمد شفیعی بعد از ظهر امروز در جمع روسای دانشگاه‌های آزاد اسلامی گلستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی برای رسیدن به تراز انقلابی که از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده باید دانشجویانی با تفکر ولایی،جهادی، بسیجی و انقلابی پرورش دهد، اظهار کرد: تاکید مقام معظم رهبری درباره دانشگاه آزاد اسلامی رسیدن این دانشگاه به تراز انقلابی و ریل‌گذاری تراز انقلابی در دانشگاه‌ها برای دانشجویان است.
وی با تاکید بر پرورش دانشجویان با تفکر بسیجی تصریح کرد: برای رسیدن به افقی که رهبر معظم انقلاب برای دانشگاه آزاد اسلامی طراحی کرده باید دانشجویانی با تفکر جهادی، انقلابی، بسیجی و ولایی پرورش پیدا کنند.
مدیر کل بازرسی نظارت و رسیدگی به شکایات منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی با محکوم کردن اهانت رئیس جمهور فرانسه به مقدسات اسلام خاطرنشان کرد: کشوری که ادعای مهد آزادی بیان دارد و بسیاری از معاندین نظام جمهوری اسلامی و سازمان مجاهدین خلق منافق را در کشور خود پناه می‌دهد به مقدسات اسلام و ادیان توهین می‌کند.
وی ادامه داد: این کشور  که دم از تمدن می‌زند با مردم خود نیز در اعتراضات صنفی که صورت می‌گیرد برخورد تندی دارد.
شفیعی اقتدار ایران اسلامی را مدیون خون شهدا دانست و گفت: اگر امروز مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی ایران فراتر رفته و در جهان گسترش پیدا کرده به برکت خون شهدا بوده و ما باید قدردان آنها و در نتیجه امنیت پایدار کشورمان باشیم.

* ترویج تفکر جهادی در بین دانشجویان از انتظارات شهدا است

وی ترویج تفکر جهادی در بین دانشجویان را از انتظارات شهدا برشمرد و بیان داشت: آنچه شهدا از ما انتظار دارند ترویج تفکر ولایی جهادی و بسیجی بوده و اگر جوانان و دانشجویان ایرانی در مسیر زندگی خود اشتباه کرده باید آنها را حمایت و راهنمایی کرده و مسیر درست را به آنها نشان دهیم.
مدیر کل بازرسی نظارت و رسیدگی به شکایات منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی رفع مشکلات اقتصادی کشور را در توجه به رشد درون‌زا و برون‌نگر تولیدات بیان کرد و گفت: گرچه تحریم‌های آمریکا در حوزه اقتصادی ایران غیرقابل‌انکار است اما ساختار اقتصادی ایران دچار مشکلات ریشه‌ای بوده و انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاثیر چندانی در رفع این مشکلات نخواهد داشت.
وی تصریح کرد: سالانه به طور میانگین رشد نقدینگی و بودجه دولت ۲۵ درصد کاهش یافته و این یکی از مشکلات اقتصادی کشور است و باید رشد درون‌زا و برونگر مورد توجه قرار گیرد.
شفیعی خاطرنشان کرد: اگر دولت نتواند یک اقتصاد قوی و متکی به ظرفیت‌های درون ایجاد کند نمی‌تواند در اقتصاد بین‌المللی سهم قابل توجهی داشته باشد.

اخبار مرتبط

ریاست دانشگاه الزهرا (س) ابقاء شد

گروه‌های جهادی می‌توانند گره‌های محیط زیستی کشور را باز کنند

دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی و فرهنگیان ماموریت تربیت معلم دارند

0 نظر

ارسال نظر

capcha