نباید به دست های پوسیده و شکسته آمریکا امید بست

نباید به دست های پوسیده و شکسته آمریکا امید بست

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید محمد سعیدی در آئین غرس نهال 6090 شهید استان که در بوستان یادمان شهداء برگزار شد، اظهار داشت: ایام ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم را گرامی می‌داریم، این بانوی بزرگوار با حضور خود، به عظمت و گسترش معنوی و جغرافیایی شهر قم افزودند و منبع خیر و برکتی برای جهان اسلام شدند.

امام جمعه قم افزود: حضرت معصومه(س) مروج اهل بیت(ع) و زمینه ساز تاسیس حوزه علمیه و تعظیم شعائر دین هستند و به درستی در دفاع از قرآن و عترت ایستادگی کردند و ثمره آن شکل‌گیری انقلاب به رهبری امام‌خمینی(ره) بود.

وی تصریح کرد: همان طور که این بانوی بزرگوار برای ورود به قم رنج‌های زیادی متحمل شدند و مشکلات زیادی را به جان خریدند و جان خود را در معرض آسیب قرار دادند و آن مقابله دشمن با اهل بیت(ع) را تحمل کردند تا معارف دین باقی بماند.

نماینده ولی فقیه در استان قم بیان کرد: کاشت نهال به نام شهیدان انقلاب و نظام، یک کار خیر و صدقه جاریه است و یاد شهدای عظیم شهر قم را زنده نگاه می‌داریم، امروز همه ما برای تجلیل از مقام شهیدان جمع شده‌ایم و انتظار آن‌ها این است همیشه در زندگی این طراوت و تحرک را داشته باشیم.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) خاطرنشان کرد: هر روزی که به نام قم در این سرزمین مقدس تلاش شود با ارزش شد، در شهرداری و شورای شهر خدمات و برنامه‌هایی عرضه می‌شود و باید این برنامه‌ها هر سال جدید و نو باشد.

وی تصریح کرد: در جهت گرامیداشت این بانوی بزرگوار که ودیعه الهی است و امام صادق(ع) وعده حضورشان در قم را دادند و بعد از مدتی در این شهر آرام گرفتند و به عنوان مهمان آمدند و میزبان شدند باید کار جدیدی در پیش بگیریم و مسیر نویی را بپیمائیم.

آیت الله سعیدی گفت: در اعتلای فرهنگ اهل بیت(ع) باید تلاش کرد به ویژه اینکه قم حرم اهل بیت‌(ع)است و هر یک باید در این حرم تلاش کنیم، ما خادمان حرم شریف هستیم و مفتخریم خداوند چنین مسئولیتی را به ما عنایت کرده و باید خادم بمانیم تا وقتی از دنیا برومی در روز جزا جزء هر ملتی که باشیم از شفاعت ایشان برخوردار باشیم.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) عنوان کرد: از طرفی سیره شهداء را باید در جامعه به خوبی احیاء کنیم، شهدای گرانقدر پرواز کردند تا ما را هم پرواز دهند، ما باید در هر شرایطی نگاه‌مان به آسمان باشد و دست به سوی خدا دراز کنیم.

به دست‌های شکسته و پوسیده آمریکا نباید امید بست

نماینده ولی فقیه در استان قم بیان کرد: نباید به دستهای شکسته و پوسیده آمریکا امید بست، به ویژه آن دستانی که جسارت کردند و سردار سلیمانی را به شهادت رساندند قابل اعتماد نیست، ما دیدیم که چگونه به ذلت افتادند، در واقع مقابله با شهیدان و ارزشها چنین سرنوشتی به دنبال دارد، ما باید برای شهیدان و شخصیت‌های بزرگی که خدا به آنها عزت داده ارزش قائل باشیم.

اخبار مرتبط

آمریکا بدون رفع تحریم برگردد، برجام نیم‌بند هم از دست می رود

سردار سلیمانی بر اطاعت محض از ولایت فقیه تاکید داشت

سردیس سردار سلیمانی در ورزشگاه نقش جهان رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha