دلنوشته‌هایی برای حاج قاسم در دست ناشر

دلنوشته‌هایی برای حاج قاسم در دست ناشر

به گزارش سراج24، احمد یوسف‌زاده، نویسنده کتاب‌های «آن بیست و سه نفر» و «اردوگاه اطفال» درباره تازه‌ترین اثر خود اظهار داشت: پیش از شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دلنوشته‌هایی به اقتضای شغلم در نشریات محلی یا فضای مجازی منتشر می‌کردم، اما برخی از آنها منتشر نشده بود.

وی ادامه داد: هیچ یک از این دلنوشته‌ها را سردار سلیمانی ندیده بود، اما هنگامی که حادثه شهادت ایشان رخ داد، باز هم نوشتن این دلنوشته‌ها را ادامه دادم تا اینکه تصمیم گرفتم آنها را با نام «شاید پیش از اذان صبح» به ناشر بسپارم.

یوسف‌زاده با تاکید بر اینکه سبک نگارش این کتاب همانند کتاب‌های دیگرش ترکیبی از خاطره و داستان است و این خاطرات و دلنوشته‌ها قبل و بعد شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی را پوشش می‌دهد، اضافه کرد: مجموعا ۵۰ دلنوشته گردآوری و انتخاب شده است که برخی از آنها با خاطرات سردار ارتباط دارند.

این مولف با بیان اینکه یکی از نیروهای سردار سلیمانی در جنگ بوده است، گفت: به این دلیل که من اهل کرمان هستم، ایشان در جنگ تحمیلی فرمانده من بود. از این رو تصمیم گرفتم ادای دینی به فرمانده خود داشته باشم، خصوصا اینکه برای کتاب «آن بیست و سه نفر» نامه جذابی برایم نوشته بود. این کتاب پاسخی است برای آن نامه تا دین خود را به ایشان ادا کنم.

وی در پایان گفت: این کتاب در ۱۳۰ صفحه از سوی انتشارات سوره مهر به عنوان دهمین اثرم روانه بازار کتاب خواهد شد.

اخبار مرتبط

روایت جلال آل‌احمد از فحش دادن به شاه و دست‌بوسی روشنفکران

از کتاب جهاد مقدس شامل بیانات مقام معظم رهبری درباره دفاع مقدس رونمایی شد+ تصویر

خواهرانه‌ای از عشق و ایثار "کتاب" شد/ ادبیات پایداری بدون زینب‌های زمان یک پایش می‌لنگد

0 نظر

ارسال نظر

capcha