ما ملت امام حسین (ع) هستیم

ما ملت امام حسین (ع) هستیم

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، فرزاد فتاحی در واکنش به هتک حرمت یکی از ورزشکاران به ائمه اطهار(ع) پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

با سلام و تحیات الهی

درج و انتشار هر گونه محتوای اهانت آمیز به دین مبین اسلام ، مقدسات دینی یا ائمه اطهار (ع) در فضای مجازی ، جرم تلقی شده و یقینا از طریق پلیس فتا و دستگاه قضائی مرتبط با جرم ، پیگیری و برخورد خواهد شد.

بدون شک ذات باری تعالی ، مصداق روشنی است که پاک و منزه تر از آن در آموزش های دینی وجود ندارد و پیامبران و پیشوایان دین و دیانت بعنوان سمبل های بشری نیز در این زمره مقدسات دینی ما قرار دارند.

در کشوری زندگی می کنیم که حفظ ارزش های آن که همان مقدسات الهی و ائمه اطهار و دین مبین اسلام است تکریم سمرده میشودوبه آن افتخار می کنیم، این موضوع خط قرمز ما بوده و با تمام وجود از آن پاسداری می کنیم.

ارادت قلبی جامعه بزرگ ورزش و جوانان به بزرگداشت ایام های مذهبی به ویژه ایام ماه های محرم و صفر بر کسی پوشیده نیست و همواره ورزشکاران و قهرمانان ، پیشگامان حضور در این مراسامات مقدس ، معنوی ، فرهنگی و مذهبی بوده اند و مصداق بارز آن را می توان در ایام سوگورای سرور و سالار شهیدان که بهترین مراسمات را در اماکن ورزشی مشهد مقدس و استان خراسان رضوی برگذار نمودیم اشاره کرد.

ما ورزش بدون دین و ارزش های اسلامی را نمی خواهیم و اینجانب به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی،  اقدام توهین آمیز و هتک حرمت نا آگاهانه یکی از مدیران باشگاههای ورزشی را که از سر جهالت و نادانی در توهین به مقدسات کشور عزیزمان رقم زده است را به شدت محکوم نموده و تا رسیدگی دستگاه قضا و دیگر دستگاه های مرتبط و حراست اداره کل ، لغو مجوز نموده و از هر گونه فعالیت ورزشی محروم نموده و منتظر برخورد قانونی با شخص و اشخاص خاطی هستیم.

مردم غیور ، مذهبی و متدین مشهد مقدس بدانند که تا رسیدن به نتیجه و مجازات شخص و اشخاص خاطی کوتاه نخواهیم آمد و با جان و دل پیگیری خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس یک مکتب انسان‌ساز در دست معلمان است

برگزاری پویش «اهدای خون ورزشکاران» در خراسان رضوی

وضعیت نابسامان یکی از مراکز درمان کرونا در حاشیه شهر مشهد و سکوت مسئولان!

0 نظر

ارسال نظر

capcha