سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل:

همکاری اسرائیل با رئیس‌جمهور آینده آمریکا

 همکاری  اسرائیل با رئیس‌جمهور آینده آمریکا

سراج24-به نقل از پایگاه خبری عرب 48 «گلعاد اردان» سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل امروز چهارشنبه در آستانه اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که اسرائیل با هر یک از روسای جمهور آمریکا که انتخاب شود همکاری و هماهنگی خواهد داشت.

سفیر رژیم اسرائیل در مصاحبه با رادیو ارتش این رژیم با ادعای اینکه اسرائیل جزیره ثبات در خاورمیانه برای ایالات متحده است، اظهار داشت که این رژیم با هر یک از دولت‌های انتخابی آمریکا همکاری خواهد داشت و این یک شراکت استراتژیک است.

وی با تاکید بر اینکه منافع زیادی برای آمریکا در حفظ این همکاری است گفت که شهرک نشینان صهیونیست می‌توانند آرام باشند؛ زیرا این همکاری در هر صورت حفظ خواهد شد.

گلعاد اردان در پاسخ به سوالی درباره احتمال آشوب پس از مشخص شدن نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اینکه آیا اگر او مغازه‌ای در نیویورک داشت از آن محافظت می‌کرد گفت، فکر می‌کنم این کار را می‌کردم.

سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل تاکید کرد که نیویورک در وضعیت هشدار بالایی قرار دارد. مردم برای محافظت از فروشگاه ها تخته‌هایی را در ویترین آنها قرار می دهند و پلیس با حداکثر آمادگی در انتظار هرگونه اتفاق است و امیدوارم که سازمان ملل و نیویورک بتوانند در روزهای آینده به کار خود ادامه دهند.

وی درباره احتمال شورش و گسترش شکاف‌های اجتماعی در ایالات متحده گفت که بسیار امیدوارم این اتفاق نیفتد و در واقع یک سری رویکردهای جمعیتی وجود دارد که شکاف‌ها را در آمریکا عمیق‌تر می‌کند.

اخبار مرتبط

برای برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات ملی در فلسطین آمادگی کامل داریم

«انیس نقاش» تا آخرین لحظات زندگی خود مدافع مسأله فلسطین بود

«الجزایر» دژی محکم در برابر عادی‌سازی روابط با صهیونیسم است

0 نظر

ارسال نظر

capcha