جامعه بی‌رمق خواسته دشمن است

جامعه بی‌رمق خواسته دشمن است

به گزارش سراج24، موسی انصاری صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز ۱۳ آبان گفت: یوم الله ۱۳ آبان یادآور حادثه‌ای تاریخی در نظام جمهوری اسلامی است و همزمانی این روز با ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جمعفر صادق(ع) یادآور این است که  اگر در مبارزه با ظلم و استکبار حاکمیت‌ها، اراده ملت‌ بر این باشد که پیرو راستین باشند روزی با نام استکبار جهانی نخواهیم داشت.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات چهارمحال و بختیاری افزود: ۱۳ آبان امسال متفاوت از سال‌های گذشته است، هر سال مردم با غرور و عزت موضع‌گیری می‌کردند و با حضور خود اعلام انزجار از نظام سلطه داشتند اما امسال باتوجه به شرایط حضور فیزیکی مردم را نداریم.

لغو تجمع 300 نفری در روز 13 آبان

وی عنوان کرد: برنامه‌های تجمع باتوجه به شرایط پیش آمده لغو شد و به نشست در بین مسئولان و استفاده از فضای مجازی بسنده کردیم که حضوری قدرتمند در این فضا داشته باشیم.

انصاری در خصوص اهداف اصلی روز ۱۳ آبان اظهار داشت: تاکید بر مواضع استکبارستیزانه ملت ایران، تقویت روحیه استکبارستیزی جهانی و حمایت از گفتمان مقاومت از اهداف اصلی ما در روز ۱۳ آبان است، ما باید مبارزه با استکبار را به عنوان فرهنگ در تمام لایه‌های جامعه نشر دهیم تا روز استکبار جهانی شناخته‌ شود.

مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تشریح کرد: عمده فعالیت‌ها به صورت رسانه‌ای است مانند ویژه برنامه‌ها در صداوسیما، فضاسازی شهری که توسط سپاه‌ و شهرداری انجام می‌شود و تاکید ما بر فضاسازی ادارات منتهی به خیابان‌های اصلی است و برنامه نورافشانی نیز در دستور کار قرار دارد.

در ادامه ابراهیم شریفی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور برنامه‌هایی با نام «بهار مهربانی» اجرا می‌کرد که اعلام آمادگی شده بود ولی باتوجه به اوضاع شیوع کرونا لغو شد، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها، ارائه مقالات با اطلاع در فضای مجازی انجام می‌شود و می‌بایست حجم فعالیت‌های فضای مجازی را گسترش دهیم و محور را رافت و مهربانی پیامبر اکرم(ص) قرار دهیم.

مبارزه با استکبار در راستای اهداف پیامبر(ص) و قرآن است

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام گفت: ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی، روز تبعید امام خمینی(ره) و روز مبارزه با استکبار جهانی روز مهمی است که مناسبت‌های فراوانی را درون خود به عنوان روز برجسته در تاریخ انقلاب اسلامی جای داده است و امسال با ۱۷ ربیع تقارن پیدا کرده که این تقارن بسیارمهم است.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری افزود: مفهوم این تقارن آن است که آنچه در ۱۷ ربیع اتفاق افتاده با ۱۳ آبان در یک راستاست و هیچ جدایی بین این‌ها وجود ندارد تسخیر لانه جاسوسی در راستای اهداف پیامبر(ص) و دستورالعمل‌های قرآن است.

وی اظهار داشت: تبعید امام(ره) نیز در راستای همین اهداف نورانی است که اگر رهبر کبیر انقلاب اهداف پیامبر(ص) و امام جعفر صادق(ع) را دنبال نکرده بود تبعید نمی‌شد و اهل استکبار وجود اسلام و پیامبر و قرآن را نمی‌توانند تحمل کنند چون با استکبار هم‌خوانی ندارد به همین‌جهت اهانت می‌کنند در حالی که تمام اسلام و قرآن در مبارزه با استکبارستیزی است.

جامعه بی‌رمق خواسته دشمن است/ لزوم تزریق نشاط در جامعه

نکونام با بیان اینکه ما باید علم کاربردی مبارزه با استکبار را بلند کنیم و این وظیفه ماست که علم را نگه داریم، خاطرنشان کرد: باوجود کرونا رمق از جامعه گرفته شده و باید همچون مومن واقعی استقامت کنیم زیرا استکبار جهانی می‌خواهد به ما ناامیدی و سستی تزریق کند و بی‌رمقی همان چیزی است که دشمن می‌خواهد پس نباید اجازه دهیم خواسته دشمن اتفاق بیافتد.

نماینده ولی فقیه در استان توضیح داد: در ادارات و زیرمجموعه‌ها تا می‌توانیم باید نشاط تزریق کنیم که با انگیزه و نشاط وظایف خود را انجام دهند؛ ارزش‌ها را تبلیغ کنیم و در دفاع از آن‌ها بکوشیم، در برابر سنگ‌اندازی‌ها در برابر انقلاب تاکنون مقاومت کرده‌ایم و این مقاومت ادامه دارد.

اخبار مرتبط

به تحرکات احتمالی دشمن پاسخی سخت‌ می‌دهیم

دشمن بر «قائمه» نظام یعنی رهبر انقلاب متمرکز شده و هرچه ایشان بگوید جنجال راه می‌اندازند

۱۳ آبان به مخمصه‌ای برای آمریکا تبدیل شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha