هیچکس حق اهانت به مقدسات را ندارد

هیچکس حق اهانت به مقدسات را ندارد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام بی نیاز امشب در مراسم گرامیداشت هفته وحدت که از شهرستان قصرقند برگزار می شود اظهار کرد: یکی از شاخصه های مهم رسول الله اخلاق حسنه بود که باعث شد قلوب جهانیان را به سمت خود جلب کند و تعداد زیادی از مردم جهان به اسلام‌ گرویده شوند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان افزود: آنچه باعث شد تا مردم بسیار زیادی به اسلام روی آوردند قدرت شمشیر نبود بلکه اخلاق حسنه و سیره و روش زندگی حضرت پیامبر(ص) بود که ماحصل آن وحدت و اخوت میان مسلمین و پرهیز از نفاق و تفرقه میان ملت ها است.

وی تاکید کرد: در سراسر جهان نزدیک به ۲ میلیارد جمعیت‌ مسلمان زیست میکند که اگر اتحاد و یکپارچگی آن ها به طور کامل برقرار شود هیچ شخص و قدرتی جرات هتک حرمت به پیامبر الهی آنها و مقدسات شان را پیدا نخواهد کرد.
 
رئیس ستاد هفته وحدت سیستان و بلوچستان تاکید کرد: پیامبر اکرم(ص) و مقدسات دین‌مبین اسلام خط قرمز مسلمانان است و دشمنان نیز باید بدانند با حرکات پست و ذلیلانه خود و حمایت از هتاکان هرگز از الفت مسلمانان به رسول مکرم اسلام کاسته‌نشده بلکه روز به روز بر علاقمندان و مسلمین‌جهان نیز افزوده می شود.

شایان ذکر است مراسم‌گرامیداشت هفته وحدت از امشب و به مدت ۵ شب با مشارکت‌ و همکاری بنیاد علوی، ستاد امر به معروف و نهی از منکر، موسسه شهدای اسلام و سایر دستگاه های اجرایی به صورت‌متمرکز از شهرستان قصرقند برگزار خواهد شد و به صورت زنده از شبکه استانی هامون، جام‌جم، شما و سایر شبکه های سیما نیز پخش‌می شود.

اخبار مرتبط

بانوان جهادی، احادیث پیامبر(ص) را به زبان فرانسوی ترجمه و منتشر کردند

وبینار بین المللی «پیامبر رحمت، محور وحدت» برگزار می‌شود

سیر تحول نگاه اروپائیان به پیامبر (ص) مثبت بوده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha