عمل معکوس فرانسه در اجرای آزادی بیان

عمل معکوس فرانسه در اجرای آزادی بیان

به گزارش سراج24، مهدی پارسا با اشاره به توهین فرانسه به پیامبر مهربانی‌ها و سکوت رسانه‌های غربی اظهار کرد: رسانه‌های غربی نمی‌توانند واقعیت‌ها را نادیده گرفته و آن را به‌گونه‌ای دیگر منعکس کنند که در این صورت وجهه و اعتبار آنان خدشه‌دار می‌شود.

وی با بیان اینکه سکوت رسانه‌های غربی به معنای حمایت از توهین فرانسه به پیامبر است، گفت: وقتی نشریه‌ای مانند شارلی ابدو در فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اسلام اهانت می‌کند و توسط مسؤولان حاکمیتی این کشور هیچ‌گونه تذکری دریافت نمی‌کند، مسلم است که شخص اول چنین حکومتی با تکرار این اهانت‌ها مهر تائید بر آن می‌زند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه تصمیم دشمنان در اهانت به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام بسترساز اقدامات جامعه جهانی به رهبری استکبار و استعمار بر ضد اسلام و مسلمانان است، تصریح کرد: دشمنان از گسترش اسلام و مسلمانان در جهان واهمه دارند و از این طریق می‌خواهند جایگاه اسلام و مسلمانان را در جهان خدشه‌دار و دیگر ادیان را علیه اسلام تحریک کنند.

پارسا با بیان اینکه دشمنان هرچقدر به پیامبر رحمت و مهربانی اهانت می‌کنند خود را خارتر و موجب بزرگ‌تر شدن جایگاه پیامبر در بین مسلمانان و آزادیخواهان جهان می‌شوند، افزود: به‌طور حتم جریان رسانه‌ای جهان اسلام و جبهه مقاومت این جنایت گفتاری بی‌شرمانه را که از کشور مدعی مهد دموکراسی سرزده بی‌پاسخ نخواهد گذاشت.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اذعان به اینکه دشمنان از اسلام و گسترش آن در اروپا به‌خصوص فرانسه وحشت دارند، گفت: به همین دلیل دشمن، تمام تلاش خود را برای تفرقه‌افکنی بین مسلمانان جهان به کار گرفته‌اند تا جایگاه اسلام را خدشه‌دار کند.

وی با بیان اینکه فرانسوی‌ها در عمل ثابت کرده‌اند که شعار دموکراسی می‌دهند درحالی‌که اعتباری برای آن قائل نیستند، افزود: علاج کار و مقابله با اقدامات دشمنان اسلام، وحدت و انسجام مسلمانان است و این اقدام شنیع که در ایام هفته وحدت صورت گرفته را باید به فال نیک گرفت و باید از همین فرصت استفاده کرد تا وحدت بین شیعه و سنی افزایش یابد.

پارسا با بیان اینکه دشمنان اسلام احمق‌تر از آن هستند که بتوانند عظمت پیامبر عظیم‌الشأن اسلام را درک کنند، تصریح کرد: مطالعه زندگی و سیره و روش پیامبر اسلام نشان‌دهنده این است که دین اسلام و روش رفتاری و گفتاری بزرگان دین مبین اسلام از هرگونه توهین خشونت و ترور به دور بوده و این دین، دین مهربانی و رافت است. 

اخبار مرتبط

پیامبر و اهل‌بیت(ع) محور و رمز وحدت امت اسلامی هستند

برگزاری مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اعظم (ص) و امام حسن مجتبی(ع) با حضور رهبر انقلاب

دخالت اروپا در اجرای قانون از سوی دولت ایران تعجب‌برانگیز بود

0 نظر

ارسال نظر

capcha