مکرون، جهت اثبات تعهد خود به صهیونیست‌ها مرتکب خطای بزرگی شد

مکرون، جهت اثبات تعهد خود به صهیونیست‌ها مرتکب خطای بزرگی شد

به گزارش سراج24، نهضت استادی بسیج استان اصفهان با صدور بیانیه‌ای در محکومیت حمایت رئیس جمهور فرانسه از توهین کنندگان به پیامبر اسلام (ص)، اعلام کرد: دفاع مکرون از توهین کنندگان به نبی مکرم اسلام (ص) حاکی از حماقت و نادانی و عدم آشنایی با مفهوم آزادی است و از طرفی می‌توان گفت وی در جهت اثبات تعهد خود به صهیونیست‌ها و با آگاهی کامل از مفهوم آزادی مرتکب چنین خطایی شده است.
 در این بیانیه آمده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: رئیس‌جمهوری فرانسه در پاسخ به خشم جهان اسلام از انتشار تصاویر موهن به پیامبر (ص) گفت: ما هرگز تسلیم نخواهیم شد؛ ما با روحیه صلح به تمام تفاوت‌ها احترام می‌گذاریم و دفاع مکرون از توهین کنندگان به نبی مکرم اسلام (ص) با نگاه خوشیینانه حاکی از حماقت و نادانی و عدم آشنایی او با مفهوم آزادی است؛  اما در واقع می توان گفت وی در جهت اثبات تعهد خود به صهیونیست‌ها و با آگاهی کامل از مفهوم آزادی مرتکب چنین خطایی شده است.

در بخش دیگری از این بیانیه آورده شده است: وی گفته است ما با روحیه صلح به تمام تفاوتها احترام می گذاریم اما برخورد وی که نشان از روحیه صلح با صهیونیزم قاتل و احترام به بعضی از تفاوتهای مورد نظر استکبار جهانی است. 

دنیای استکبار در تلاش است به هر شکل ممکن اسلام و مسلمانان را در جهان تحت فشارهای مختلف قرار داده و تضعیف نماید اما هر بار این حرکتها باعث جوشش جهان اسلام و اتحاد بیشتر مسلمین شده است و حتی ایجاد اعتراض در جامعه منصف غربی را نیز بدنبال داشته است.

اساتید بسیجی استان در این بیانیه آورده‌اند: این اقدامات و مواضع ضد اسلامی و انسانی و بی احترامی به بخش عظیمی از جامعه بشری باید سران و حکام عرب که در تلاش برای عادی‌سازی روابط با دشمنان آشکار اسلام هستند را متنبه کند که حرکت صهیونیزم و طرفداران آن با هدف نابودی اسلام صورت می‌گیرد و سازشکاران باید بدانند بزودی دچار خشم الهی و خسران در دنیا و عذاب الیم در آخرت خواهند شد.

در پایان این بیانیه آورده شده است: نهضت استادی بسیج استان اصفهان هر نوع توهین به پیامبران بزرگ الهی را محکوم کرده و این نوع حرکت‌ها را در تعارض با آزادی و بی احترامی به همه ادیان ارزیابی می‌کند و با بیعت با ولی امر مسلین حضرت امام خامنه‌ای اعلام آمادگی می‌کند و جان بر کف در دفاع از پیامبر عزیز اسلام (ص) قدم بردارد.

اخبار مرتبط

طرح مجازات توهین کنندگان به قومیت‌ها و ادیان اصلاح شد

بابت خیانت روحانی‌نمای ساده‌لوح به مفهوم شهادت از خانواده‌های شهدا عذر می‌خواهیم

سخنان سخیف امجد دور از واقعیت و برخواسته از جریان نفوذ است

0 نظر

ارسال نظر

capcha