ستاد امر به معروف از پویاترین ستادهای کشور است

ستاد امر به معروف از پویاترین ستادهای کشور است

به گزارش سراج24، حجت‌اسلام حامد ترکاشوند صبح امروز در چهارمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار داشت: ستاد استان کردستان در ستاد مرکزی از جمله ستادهای پویای استانی است و در جذب و ثبت‌نام طلایه‌داران در سامانه امین بالاترین آمار را در بین استان ها دارد.

وی اذعان کرد: ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان در تمام شهرستان‌ها تشکیلات ستاد را دارد و این نمایانگر این است که فریضه مغفول‌مانده امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان به خوبی در حال احیاء است.

مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: طبق آمار 70 گروه از 800 گروه کشوری، جزو گروه‌های جهادی استان کردستان بوده که نسبت به آمار جمعیت مطلوب است.

وی در ادامه تصریح کرد: بحث امر به معروف و نهی از منکر بر خلاف دید عمومی فقط به عفاف و حجاب ختم نمی‌شود بلکه موضوع عفاف و حجاب یکی از هزار موضوع قابل بررسی در قالب امر به معروف و نهی از منکر است.

مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در ادامه اظهار داشت: امروز در ستاد مرکز بحث پویاسازی امر به معروف و نهی از منکر دنبال می‌شود و اگر امر به معروف و نهی از منکر را برای مردم درست تشریح کنیم عموم مردم خود برای ترویج این فریضه الهی داوطلب می‌شوند.

وی تصریح کرد: امروز امربه معروف و نهی از منکر مسئولین بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری از مهم‌ترین معروف‌ها است و بحث سوت‌زنی در کشور برای جلوگیری از فساد و رانت اداری مطرح است.

حجت‌اسلام ترکاشوند اظهار کرد: امروز نگاه به امر به معروف و نهی از منکر باید همانند فریضه واجب نماز باشد و باید دید و افق وسیع‌تری به این فریضتین الهی پیدا کرد.

اخبار مرتبط

گروه‌های جهادی اصفهان در زمینه فرش دستبافت حمایت نشدند

فراخوان اعزام مبلغ طرح هجرت به مناطق استان کردستان

نگاه عمیق فرهنگی شهیدمحمد بروجردی به مسأله کردستان

0 نظر

ارسال نظر

capcha